• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    TOM
    TOM --- ---
    Visio in Extremis - vyjde 15.11.2011


    Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu.

    Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. V jediném okamžiku se ale všechno změní – stává se z něj cíl číslo jedna, štvaná zvěř. Z neznámého důvodu je zatažen do podivného sporu mezi tajemnou velmistryní Messalinou a vůdcem jednoho z nejsilnějších klanů.

    Utíkat před nájemnými zabijáky a zkorumpovanými komandy speciálních jednotek nemůže věčně. A přestože se celý svůj dlouhý život spoléhal jen na sebe, tentokrát sám nemá šanci. Zachránit ho mohou jen odpovědi na správně položené otázky. Aby našel otázky a posléze i odpovědi, musí se spolehnout a vydat do rukou těch, které dosud považoval za svou kořist – musí požádat o pomoc obyčejné lidi.

    Tajemství se táhne do minulosti hlubší, než si na počátku dokázal představit, a hrozba, kterou vynáší na povrch, přináší zkázu pro všechny.
    MIMA
    MIMA --- ---
    SUCUBIS: JFK taky bude :-)))))
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: to je dobre :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUCUBIS: ne samostatna knizka, podle synopse takovej kulhanek skoro bych rekl :)

    tak uz koukam na tritonu je i obalka
    http://www.tridistri.cz/webshop/data/books/Visio-in-Extremis_1319617130.jpg

    Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu.

    Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. V jediném okamžiku se ale všechno změní – stává se z něj cíl číslo jedna, štvaná zvěř. Z neznámého důvodu je zatažen do podivného sporu mezi tajemnou velmistryni Mesalinou a vůdcem jednoho z nejsilnějších klanů.

    Utíkat před nájemnými zabijáky a zkorumpovanými komandy speciálních jednotek nemůže věčně. A přestože se celý svůj dlouhý život spoléhal jen na sebe, tentokrát sám nemá šanci. Zachránit ho mohou jen odpovědi na správně položené otázky. Aby našel otázky a posléze i odpovědi, musí se spolehnout a vydat do rukou těch, které dosud považoval za svou kořist – musí požádat o pomoc obyčejné lidi.

    Tajemství se táhne do minulosti hlubší, než si na počátku dokázal představit, a hrozba, kterou vynáší na povrch, přináší zkázu pro všechny.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ROMI: to je zase nejaky JFK ?
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Já myslím, že budou - každopádně už se na nich pracuje.
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Jo to nevím, viděla jsem jí teprve včera
    SUCUBIS: Taky budou ... časem :-)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUCUBIS: tak to uvidime, jestli vubec budou :) ted ma vyjit Visio in Extremis
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ROMI: ja jak jsem ctela ze maji byt novy predatori, taky se dost tesim, byla to od nej nejlepe napsana kniha ktera si pokracovani urcite zaslouzi :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUCUBIS: no dobre ty sukubo, budu ti verit :) az budu mit cestu kolem knihkupectvi, tak si to poridim :) ale stejne se vic tesim na Miru :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ROMI: ja ji mam prectenou a neni to jen zabavny, je to zatim to nejlepsi co jsem od nej cetla a ze jsem cetla vse (nektere jeho povidky se mi ale nesmazatelne vryly do pameti, hnusnej horor)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUCUBIS: prave, ze kdysi byl, u prvni knizky :) pak uz to s nim slo z kopce trosku ;) ale zabavny to svym zpusobem urcite bude :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ROMI: hh chyba, ten byl uzasnej
    ROMI
    ROMI --- ---
    chci radsi co nejdriv Zambocha nez nejakyho Kulhanka :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a obalka uz je zverejnena?
    MIMA
    MIMA --- ---
    To brzo. Už je všechno připravené - obálka i sazba, ted už jen poslední úpravy a pak tisk.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: a kdy to Visio in extremis? he? :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Predátoři2 budou až za hooodně dlouho :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    uz se vi, kdy vyjdeta nova knizka ? Predatory mam od nej nejradeji a docela se na ne tesim
    ROMI
    ROMI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam