• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    LOBOTECH: ja rada ctu ze ctecky, ale autory co mam rada mam rada komplet v papiru a tohle u me teda taky neslavi uspech, hloupej napad
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    GHOSTIK: Me se to zda takovy plochy stejne jako obalka vyhlidky na vecnost, nebo ty novy od zambocha. A co se tyce elektronickejch povidek, tak to me asi mine, ja ctu v MHD pac hodne jezdim a cteni ze ctecek, nebo notasu me nikdy nebralo. Pockam az vyda neoc papirovyho :o)
    LANC
    LANC --- ---
    GHOSTIK: Mě to neoslovilo, ale nedokážu říct proč :)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    SUCUBIS: Nelíbí? :) Já jsem z ní unešenej :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GHOSTIK: za nektere navrhy by se melo strilet
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    Co říkáte na obálku nové knihy od Mirka Žambocha? :) Vyjde čistě elektronicky a budou tam povídky, které neviděly papír! :)
    http://danielspacek.com/work/zamboch/zamboch-zivi_a_mrtvi-FINcolor.jpg
    MIMA
    MIMA --- ---
    No jo, někdo má rád vdolky a jiný holky :-)
    PATRON
    PATRON --- ---
    ROMI: ale s jakoukoliv knizkou s koniasem se to neda srovnavat
    ROMI
    ROMI --- ---
    ok libilo se mi to, ale extra nadsenej taky nejsem, ale porad me to bavilo vic nez kulhos.
    MIMA
    MIMA --- ---
    PATRON: Tak to by mě zajímalo! A vyřídím to Mirkovi, toho to jistě zajímat bude taky :-)))
    PATRON
    PATRON --- ---
    tak taky jsem lehce zklamany. Ale asi stejne bych si ji koupil. Jen jedna technicka poznamka, trochu to nevychytal co se tyce sestrelovani kulek.
    LANC
    LANC --- ---
    REFLEX: Hehe, jojo, už to dorazilo i na východočeskou periferii :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    uaa uz to vyslo jo?
    LANC
    LANC --- ---
    Tak už to mám taky doma. Teď jen dočíst Kopřivu... :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ale jo, knizka dobra, zadny velky sok z ni sice nebyl, ale finalni souboj byl dost dlouhy aby mi vynahradil ten chybejici ve Vyhlidce :D (nektre "tajemna" byly jasny uz z prvniho radku)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    LANC: Ja ti nevim, pusobi to na me stejne bezduse. Me u vyhlidky desne rozcilovalo jak ten rudookej krizenec ma navlecenej kabat jako vestu :D Takova silena pozerina. Zlata obalka divokejch a zlejch :DDD

    A diky tomu, ze sem si precet vyhlidku, tak se mi mozna zda i ta zambochova obalka takova divna, pac tam cejtim nejaky nemcoury :D Ale zamboch neni Kulhanek mam mou duveru :) Navic si na to muzu dycky hodit prebal :)
    LANC
    LANC --- ---
    LOBOTECH: Ale prdlajs, takhle obálka je lepší než ta u Vyhlídky ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Mno uprimne receno jako Kulhankuv fanousek jsem dost zklamany co se deove linie tyce. Tohle vsechno jsem uz cetl, videl a slysel. V knize me necekalo zadne prekvapeni ani moc novych veci.

    Presto jsem si cteni uzil a myslim ze to je (jak jinak :) dobra kniha.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ROMI: tak jako ja mam jeho knizky taky hodne rada, co se tyce humoru je tahle nadprumerna, jsem na strane 180 (neni moc cas cist) a porad me to evokuje toho Kulhose, proste si nemuzu pomoct (asi to bude tou jeho zahadnou nemoci)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUCUBIS: ja jsem nekde na 120 strane a zatim libi, klasickej Mira :) me se proste bude libit vzdycky asi :) proste mi sedne jako zadnej jinej ceskej autor, narozdil o kulhanka se nesnazi o hlasky a humor za kazdou cenu, ale jde mu o pribe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam