• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    LOBOTECH: se muzes branit ze az to bude i v tistene podobe tak si to s radosti koupis :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    LOBOTECH: U ebooků jsou prý ta práva nějak divně nastavena, jinak než u knih. Jak jsem pochopil, člověk si nekupuje práva na stažený soubor, jen na jeho přečtení (snad nekecám, ale takhle nějak jsem to pobral). Ostatně, není to jedno? Kde tě kdo chytí? Kdo tě bude potahovat? Znám řadu lidí, co mají takhle v knihovně Kulhánky :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Kdyz sme o ebooku. Nevite jestli neni poruseni autorskych prav, kdyz si koupim ebook a na vlastni naklady si ho necham vytisknout a svazat? S tim, ze ho samozrejme nebudu nikam dal prodavat, ciste jen pro vlastni poteseni.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    SUCUBIS: Žejo? Je zapotřebí bránit se diskriminaci ze strany ebookářů :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GHOSTIK: hodte to na papir at mam komplet v knihovne :)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    já musím (za nakladatele :) říct, že jsem nadmíru spokojenej...
    ekniha se stále prodává a to kromě palmknihy.cz teď slusne "trha" zebricky na apple Itunes :)
    a porad tam jsou povidky, ktere nikdy nevysly, coz nekoho zajimat muze.
    Ale hlavne je to opravdu takovy prurez Mirkovou tvorbou...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Já si taky myslím, že to není tak dramatický. Ale je fakt, že ta recenze co jsme četli v Pevnosti vyzněla tak, že je to spíš soubor s historickou hodnotou. A za sebe: bejt to v papíře, koupím. Tady jsem spíš narážel na ty, co nerozdejchali např. Dlouhý sprint s ozvěnou - což si myslím, že je spíš problém nakladatele než autora. Já jsem zas rád, že to mám :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: No, ty povídky, co jsem identifikoval, jsou dost dobré. Když dám stranou, že už dřív vyšly jinde, tak jen kvůli nim to za to IMHO stojí.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    WIRUSS: No to bych se divil :) Známej to okomentoval slovy: aha, takže proto to vychází jen elektronicky, protože jinak by to asi nikdo nevydal. Což si myslím, že je přehnaný, protože spousta lidí pořád koupí Žambocha jen podle jména.
    MIMA
    MIMA --- ---
    WIRUSS: To určitě ne :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Zivi a mrvi jsem si taky koupil, uz kvuli Mirkovi :D
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    WIRUSS: to rozhodně ne (zatím) :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Mě by jen zajímalo, zda mu to celkově nepřinese víc než normální knihy... Ale osobně jsem ji ještě "neotevřel" :-)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    Mirek Zamboch a jeho Zivi a mrtvi je od ctvrtecniho vecera na Itunes.
    od te doby:
    4. nejprodavanejsi kniha v zebricku Top paid books
    2. misto v bestseller pod 7 EURo
    ale hlavne - Mirek byl zarazeny do bestseller science fiction author na Itunes.
    je to vyber 10 knih. Z tech deseti je 3x G. R. R. Martin 2x Pratchett.
    no a Mirek je jedinej ceskej autor a Zivi a mrtvi je jedina cesky napsana kniha v tomto prehledu (je prehled napric Itunes celkove....)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    Jinak Mirek je na Itunes:
    iTunes - Books - Živí a mrtví by Miroslav Žamboch
    http://itunes.apple.com/cz/book/zivi-a-mrtvi/id507879224?mt=11&ign-mpt=uo%3D4
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    OTAVA: PDFko uplne v pohode. mobi taky - staci si stahnout amazon Kindle for desktop :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    A odpovim si sam - PDF je v pohode citelne na notebooku :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ja bych to koupil a koupil rad - ale otevru to na normalni PC treba to PDFko ?
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    Tak Živí a Mrtví nejprodávanější knihou na Palmknihách za leden! :) doufám, že zvládneme i únor :)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ROMI: parada, urcite dej :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    GHOSTIK: taky jeste ne, mel jsem statnice, tak jsem nemohl nic kupovat, abych to nezacal cist :) ted uz muzu, tak ti dam pak vedet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam