• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LANC: Ještěrky jsou podle mě o dost lepší než Visio, to je limonáda. Dal jsem to až na druhý pokus... To s těmi právy u Poutníka je zajímavé a hodně nestandardní, to má Egon práva na věčné časy?
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: No, pouvažuju. Megapolis asi nedám, ale na ty Predátory asi jednou dojde. Ostatně když jsem zvládnul dočíst i Visio in extremis, bylo by to neomluvitelné kapitulovat před ještěrkama :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Jurský park to není :-) ... Predátoři 2 budou zase něco úplně jinýho :-)))
    MIMA
    MIMA --- ---
    ZOIDBERG: Jo a ještě : Povídky úplně recyklované nebyly, jsou tu ještě ty z kolibříků, ale s těmi jsou jiné úmysly :-)))
    MIMA
    MIMA --- ---
    ZOIDBERG: Není to tal úplně přesné. Práva na vydání Bez slitování má pořád Poutník a pokud vím, dotisk sliboval.
    Jo, svět Vegaše z doby před katastrofou se blíží :-)
    LANC
    LANC --- ---
    Mimochodem, když tu tak vzpomínáte ty Predátory, to je to tak dobré? Je to jedna ze dvou věcí (vedle Megapolis plus teda ještě toho Bez slitování), co jsem od Žambocha nečetl. Jenže mě ty přerostlé ještěrky nijak zvlášť nebaví, Jurský park mě totálně nechytil, skončil jsem s tématem u Augusty a Arthura Conana Doyla :)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Objevil je teď na aukru, ale vyšplhalo se to na cenu, kterou sem nějak nebyl ochotný dát :(
    PATRON
    PATRON --- ---
    Celého Žambocha mám přečteného. Bratr se mě ptá v jakém pořadí je nejlepší jeho knížky číst. Já jsem mu jako první doporučil Seržanta. Nic jiného (kromě JFK) nečetl. Nějaké nápady?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Pokud je mi známo, byly povídky s Baklym beze zbytku recyklovány ve sbírce Čas žít, čas zabíjet, která k mání je. Takže Bez slitování bude třeba si sehnat jako jetý kousek do sbírky někde v antíku (já ho taky nemám). Dotisk v Poutníku těžko, už kupu let dělá Žambocha exkluzivně Triton. Na letošním FF Žamboch říkal, že má rozdělaného něco ze světa Vegaše, z doby před velkou magickou katastrofu, chvála Satan, těším se. Ovšem ani Predátory II bych nepohrdnul.
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: To nebyl ani tak dotaz, jako spíš povzdech :) Já s tím nějak nepočítám, asi není zájem, neb jinak si nedokážu vysvětlit proč totálně nedostatková knížka s druhým nejoblíbenějším hrdinou už dávno není dotištěná. Na tom by snad nešlo tratit.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Doraz na dotisk Bez slitování bys měl položit u Poutníka.
    Jojo, Predátoři 2 jsou v plánu :-)
    LANC
    LANC --- ---
    SUCUBIS: Predátoři 2 nejsou (ono se o nich mluvilo?). Mě by ale spíš potěšil dotisk Bez slitování. To je jediné co mi chybí a přitom k nesehnání :(
    MIMA
    MIMA --- ---
    Tak to taky nikdo neví :-))))
    Ale věřte mi, že lobuju, jak můžu :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    kdy uz budou ti Predatori 2, nebo jsem je uz prosvihla ?
    MIMA
    MIMA --- ---
    Myslím, že v nejbližší době ne
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Nevite jestli Zamboch planuje nejakou dalsi koniasovku? Popripadne neco s hrabetem Daskem s novymi postavami?
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Já se přepočítat nesmím :-)))))
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: Pravdu díš, přepočítal jsem se. Hanba mi, neb zrovna díl Toma Němce patří k mým nejoblíbenějším a byl to on, kdo rozhodl, že JFK čtu a kupuju.
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Aha, to je JFK4, JFK5 je od Toma Němce. A pokud je mi známo, tak JFK4 ještě je, až nebude, dotiskne se.
    LANC: ......
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: A je otázkou, zda je třeba totohle dílu želet ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam