• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: ma pravdu :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    FOSSY: Pokud jseš schopný mi poslat první tři stránky a jseš připravenej na to, že se mi to třeba hooodně nebude líbit :-) ... jsem zlá ;-) ... tak se ozvi do pošty.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To chce zajít na nějaký workshop. Tam ti to rozpitvají, až ti to nebude milé.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MIMA: Popravdě bych musel hledat. Do soutěže jsem poslal naposled někdy 2004 krátkou hororovku. Jedna věc byla kdysi v Pevnosti. Ale z toho nemám potřebný feedback :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    FOSSY: Čistě ze zvědavosti - kam jsi svůj text poslal ?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    FOSSY: já bych na to možná ráda koukla;)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    ROMI: I to už tu bylo :) Uvidíme.
    ROMI
    ROMI --- ---
    FOSSY: sorry tady nikoho nenajdes, zkus nekam poslat do souteze a kdyz tam zaujmes, tak si te treba prectu a treba nekdy budu litovat, ze jsem na tebe nemel vubec nalad :) ale to, ze jsi nejdriv byl u kulhanka mi nasvedcuje, ze litovat nebudu :)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Spamnu i tady: už jsem lovil nudící se čtivce u Kulhánka v klubu, budu lovit i tady. Sháním feedback na svojí vlastní tvorbu. PM.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: to je za dlouho
    MIMA
    MIMA --- ---
    Termín vydání VSK je s vysokou pravděpodobností 2.dubna
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: ne tys me zklamala! :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: ... si mě zklamal ! :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak tady si ji koupim v papiru prave :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Speciálně pro tebe vyjde zároveň i elektronicky :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: mam facebook a nyx a mageo a spoustu kamaradu, kde ho doporucuju a stejne si tu papirovou koupim, abych ho temhle kamosum mohl pujcit a mel ho v knihovne vid :) takze bys mi mohla udelat radost a poslat, stejne ho chvalim, kde muzu :) i bejvalky ho cetly :) a nevratili jeste sakra :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: A máš literární blog ? :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: takk urcite, mozna bych i napsal jednu vetu :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Máte chut si přečíst další Mirkovu knížku ještě před vydáním ? Mrkněte na FB na stránku Mirkových fanoušků :-)
    LANC
    LANC --- ---
    Něco pro opravdové fanoušky :)

    Miroslav Žamboch - Krawędź żelaza - POLSKY (3025091238) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/show_item.php?item=3025091238&bid=69&tid=260a87e3d53d435f9694c11339a30909
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam