• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tak urcite, pac je to fakt desny tahle obalka, videl ji pred vydanim vubec? :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Můžu vaše postoje vyřídit Mirkovi ??? :-))))
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: mas problem s kozama a lidma? si to moc beres ;) a vic bych se ted stydel za tuhle obalku v mhd :) kdybych se umel stydet jeste
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: V pubertě se mi líbila, teď už bych se radši četl knihu v MHD v klidu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    me se moc nelibi, puvodni me bere vic
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Tak to jsem teda zvědav :( Je fakt, že na ceny vydavatelství z polsední doby je to podezřele levný. Jinak mě se teda obálka takhle na první pohled líbí víc než ta původní...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Očitý svěděk, který již nové vydání Bez slitování, mi řekl znepokojující zprávy. Obálka je, jaká je, ani na naživo prý nevypadá moc dobře, ale hlavně to tiskárna nehorázně odflákla. Zvlněný papír, ošklivě oříznuté... některé výtisky jsou lepší, jiné horší, ale celkově eklhaft. První vydání je proti tomu Miss kniha, to cenu tratit nebude. Sám to na vlastní oči uvidím až koncem týdne.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Tak to je bezva, že to Egon vydá znovu. I já koupím. První vydání jsem bůhví proč nekoupil a měl ho půjčené z knihovny, a později už jsem měl e-book, ale papír je papír.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Překupníci všech zemí - polibte si prdel! :)

    http://www.daemon.cz/kniha/20179/zamboch-miroslav--bez-slitovani

    (tak a teď ještě Vládce strachu, Cestu krve a Divoké a zlé :))
    ESAAK
    ESAAK --- ---
    musím,říct,že sem nečekal,že mě Tvorba pana ŽAMBOCHA tolik chytne!! nemohu jinak než poděkovat a všude chválit!!
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: chysta se nejaka knizka nova? :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Počítáš dobře :-)
    LANC
    LANC --- ---
    Tohle asi taky jinak než e-book nevyjde, počítám?

    Temná trilogie - Miroslav Žamboch - Palmknihy.cz
    http://palmknihy.cz/web/kniha/temna-trilogie-4939.htm?fraze=%C5%BEamboch&x=13&y=10&isSearch
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Zatím se to zdá jako pravděpodobný scénář ...
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: Na jednu stranu si taky říkám, že by bylo nejlepší, aby druhý vydání vyšlo až poté, co Poutníku vyprší práva a vydá to Triton v jednotném formátu. Když už jsem vyměnil původního Koniáše za nového, tak i Bakly by mohl ladit :) Die Geduldheit bringt die Rosen, jak říkali v Alles gute :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Začínám být pesimista.
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: Ale pro ty, co neměli možnost Bez slitování číst, super počin a za to palec nahoru. Teď ještě kdyby tak Poutník potěšil sběratele, kteří mají ve sbírce díru :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Ve smlouvě musí být i způsob vydávání nejen titul.
    LANC
    LANC --- ---
    MIMA: Díky za info, to jsem netušil. Já myslel že práva jsou na titul, ne na formu. Tak proto za radost, že když je e-book, zjeví se snad konečně i book :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    LANC: Na ebooky Poutník práva nemá, takže si to v podstatě vydává Mirek sám.
    LANC
    LANC --- ---
    Aha,koukám teď že ten e-book není od Poutníka. Takže naděje zas slábne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam