• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Využijte toho, že mu to můžete vzkázat :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: jsou vetsinou urychleny strasne oproti predchozimu deji, kteremu se venuje podrobne a rozebira vse u ty postavy a pak u konce se objevi neco v podobnem zkratkovitem smyslu a odesel na pul roku do lesa a pak se vratil :) neni to pak moc konzistentni k tomu predeslymu deji. Zrovna u toho upira, tam to jeste slo, ale jinak v mensi ci vetsi mire se to tahne celou Mirkovou tvorbou, aspon podle me ;)
    MIMA
    MIMA --- ---
    A můžu se zeptat konkrétně ? Jaký konec je teda "neodfláknutý"? Proč vám třeba přijde Visio s odfláknutým koncem ?
    Předpokládám, že nechcete konec z románů pro "paní a dívky" : Vzali se a žili šťastně až do smrti" :-)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak konce mu mam pocit nikdy nesly, co si pamatuju, vzdy jsem mu je vycital, ze jsou takovy urychleny :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ja mam takovou teorii ze on proste rozepise knizku a zjistil ze napsal prvni dve sceny a je nekde u 200 stranek. Takze pak nahusti zbytek knizky do 50 stranek a jde to do produkce.

    extremen patrne to bylo u JFK 28 a ten dulnickej roman byl taky takhle divne ukoncenej.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    KORAL: No, on už JFK 28 nedrží pořádně pohromadě, o Visio in extremis ani nemluvě, takže já zas tak překvapenej nejsem. Důležitejší je, že podle recenze snad můžeme čekat tradičně žambochovsky sympatickou postavu a Majer zůstane ojedinělým šlápnutím vedle.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mno sem zvědav. Pokud se naplní popis recenze, že konec je "odfláknutý", tak mě to jen naštve :(
    Už v knize "Ve službách klanu" byl konec tak nějak "odfláknutý" a ted to hrozí i zde.

    Bud knihy nepíše Žamboch a nebo ho pohltilo něco jiného, než psaní knih. Že by se tak zažral do psaní scénáře a vidiny Holywoodu, eh tedy Polska :-D
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: bracha ma narozky jeste na ten den :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: jseš tedy pěkný cynik... i když, kdoví kdo v těch letadlech seděl :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: nazev Dve veze by s epak hodil :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    SCHRAMM: No, FP ji dostalo jako další media už předem. To se normálně dělá.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Knížka není a Fantasy Planet už má recenzi :)

    In Nomine Sanguinis: Beskydy nabízí ideální krajinu pro rekreaci a lov upírů | Lukáš Vaníček | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://fantasyplanet.cz/...-nomine-sanguinis-beskydy-nabizi-idealni-krajinu-pro-rekreaci-a-lov-upiru
    LADULE
    LADULE --- ---
    MIMA: hura! .)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Poslední zprávy : Knížka bude 11.9. !
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Slíbila jsem ti info, mně ho zase slíbil Triton, tak jakmile něco budu vědět, dám to sem :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: uz se vi kdy bude knizka? :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SCHRAMM: Pokud nabere tenhle smer jen cena jeho starejch dobrejch knizek, tak je to v poradku, hlavne at to nenabere smer Vyhlidky na vecnost :)
    RUFO
    RUFO --- ---
    SCHRAMM: Tak - kdyz si clovek vezme, kolik by stala nova a zapocita to, ze je po nich poptavka, tak to jeste tak prepalene neni. Jeste ze to nemusim kupovat :-D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Panejo, tak už i Žamboch začíná nabírat kulhánkovskou trajektorii :)

    Žamboch, Miroslav: Na ostřích čepelí, 2001 - Antikvariát Brno
    http://antikvariat-brno.cz/kniha/zamboch-miroslav-na-ostrich-cepeli-2001
    Na ostřích čepelí | Antikvariát Diviš
    http://www.antikvariat-divis.cz/cze/knihy/detail/view:23574-na-ostrich-cepeli
    Žamboch, Miroslav: Seržant, 2002 - Antikvariát 11
    http://antikvariat11.cz/kniha/zamboch-miroslav-serzant-2002-316426
    KORAL
    KORAL --- ---
    MIMA: jj znám to v branži se pohybuji. Ale spíš jsem se pousmál nad tím, že Mirek nemá tolik domén, aby si nemohl udělat v kalendáři (elektronickém) poznámku s ročním opakováním, že je potřeba zaplatit doménu.
    Víme že emaily občas skončí ve spamu a tak se snadno ztratí a hlava si vše nepamatuje.

    Snad si to tak udělá do budoucna a bude to už v pohodě. Docela mě nasštval člověk co mu ji takto sebral. Mrek píše super knihy a myslím si, že je i pohodář v životě, a tohle je hnus mu udělat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam