• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    KORAL: Ja bych taky dokazal precist tri zambochoviny rocne - ale pak si vzdycky vzpomenu jak jsou na tom fandove Kulhanka nebo JWP a uz nezbrblam :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    SCHRAMM: Souhlasím, jen bych rád více knih protože prostě jsou dobré. A víš jak to je, když ti něco chutná sníš toho kila než se přejíš.
    Ač tady fnukám, že toho je málo Míra to má dobře udělané, dávkuje to postupně a tak se člověk nepřejí a stále mu to děsně chutná ;-)

    Ale jak píše Otava občas 2 knihy za rok jsou fajn bonus hehe :-D

    Už přestanu do tohohle téma se vyjadřovat. Za mě je zodpovězené a vyčerpané :-)

    P.s. Míro já ci ty Predátory a moje žena Bakliho !!!! :-D :-D ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SCHRAMM: mea culpa, nejak jsem mel zafixovano ze stoji za obema seriema.
    SCHRAMM: Mnooo, zvladl vydat v jednom roce treba Predatory a Drsneho spasitele, tak plodny jiz nebyl dlouho.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Ono je to docela slušný žrout času .. a kde ho brát ?
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    KORAL: Jedna knizka za rok az dva je podle me solidni frekvence. Za me treba lepsi nez to bouchat jako Bata cvicky. Nebudu radsi nikoho jmenovat.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    OTAVA: Co ma Zamboch spolecnyho s Kladivem na carodeje?
    HOUH
    HOUH --- ---
    Psat mu muzete na fcb, nekdy i reaguje :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    OTAVA: Nic, žádný Nyx, má psát a ne prokrastinovat :-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    OTAVA: Jo aha. No, obávám se, že by těžko přišel. Ale ... třeba jsem to já :-)))))))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: na Nyx prece
    MIMA
    MIMA --- ---
    OTAVA: Kaaam ????
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    A vubec poslete mirkovi nekdo pozvankui at si to tu s nim muzeme vyrikat :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mima já souhlasím s Otava, že Mirek teď moc nepíše. Já bych od něj knihy kupoval hned. Třeba od fabiána jsem koupil vše s podpisem co vyšlo i když jsem to předtím už měl i v rozšířené edici. Takže 3 knihy (marináci) a nevadilo mi, že jsem za to dal kolik peněz i když tu knihu mám 3x. Protože tím podpořím autora ....

    Ale u Mirka to tak udělat nejde. Knihy s podpisem/věnováním se koupit nedají, pokud nejdeš na autogramiádu (mám stejný problém jako Otava) a tak kupovat tu samou knihu jen proto, abych zvýšil prodej mi přijde zbytečné.

    Těším se na predátory už několik let a vždy nás Mirek nějakou ukázkou natěší a pak ticho po pěšině. To samé Koniaš a Bakli, atd ....

    Já už si pomalu začínám zvykat, že čeští autoři kteří sednou mě, pomalu přestávají psát (Kulhánek, Žamboch, Fabián) .... jedna kniha za rok až dva je u nich úspěch ... :((
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: to jeste uvidi ! :-)
    Tankisti = zakuti v oceli ?
    MIMA
    MIMA --- ---
    OTAVA: Turbulentní vesmír nic ?
    A na Tankisty se netěšíš ? ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ted koukam ze Predatori a Drsny spasitel vysli 2007. Asi dobrej rocnik.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: Prave ze nevim ! ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: Ted koukam an jeho stranky a za posldni doby vysly dve audioknihy, IVE miniserie, nejakej dotisk, jediny co tam za neco stoji je ve sluzbach klanu a napsal dve knizky pro JFK .... mno, radsi si prestanu stezovat nebo prestane psat uplne
    MIMA
    MIMA --- ---
    A to víš, že Mirek píše ;-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    OTAVA: No, ted se jeden díl blíží k vydání a o tom, co bude dál, se bude mluvit na oslavě 10. narozenin ... zase autogramiáda :-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    vyřídím :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam