• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    abych nekřivdil, tak výtvarný zpracování meziher je super.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    OTAVA: nehodnotim zpracovani (kamera dobrá, zvuk v poho) ale to, že z toho udělali akční řezbu plnou automatických zbraní.. úplně tam chybí myšlenky hlavního hrdiny, který dělají 70% knihy. Necist to, tak sem úplně v pasti a netuším ani za mak, co se tam děje. Bez komentáře hlavního hrdiny(jeho myšlenek a komentářů) mizí příběh, mizí všechny detaily který dělají Žambocha tak dobrýho. Příklad může byt scéna, kde kouká ziessovym dalekohledem uprostřed lesa dokola -> nic ho nekousne, v dalekohledu vidí to samý co očima.. nic démonickyho, žádná platba za sluzbu atd.. divák nechápe proč čumí do dalekohledu uprostřed porostu.
    Zůstává jen řežba automatickými zbraněmi, o kterých v knize moc zmínek není....
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    IXTREMIST: A co by jsi cekal od filmu za par set tisic jako ?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KORAL: byl jsem na premiéře.. obrázek si nechť si udělá každý sám, nadšen jsem moc nebyl..
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: Tak snad to nekde bude. Klidne si zaplatim nejakou rozum,nou castku. Nechci to piratit, na to si jejich prace vazim.
    HOUH
    HOUH --- ---
    KORAL: zatím jsem tam našel jen tohle :D

    HOUH
    HOUH --- ---
    OTAVA: asi bych se jich zeptal na fcb, odpovídají rychle
    KORAL
    KORAL --- ---
    Zatim nic o filmu, kde by se dal sehnat?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Digitalni download je tam za tri kila. Ja poslal 800, kde jsem dostal knihu, ale o digitalnim downloadu tom nic receno neni. Muze to tu nekdo osvetlit prosim ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    OTAVA: To doufam, ze ne :(
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOUH: Ale ja poslal prachy, tak by mi snad mohli spon poslat nejakou digitalni kopii ne? Prece to nekonci tiom, ze objedou par kin a konec.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ROMI: na Ulozto ještě není :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak co videl nekdo Drsnyho spasitele? :)
    HOUH
    HOUH --- ---
    KORAL: bohužel nevím... sám doufám že ano, já čerpám jen z fcb zdrojů...
    KORAL
    KORAL --- ---
    HOUH: A netušíš jak to bude k zakoupení v online podobě, nebo dvd/blue-ray?
    HOUH
    HOUH --- ---
    OTAVA: "Po premiéře chceme projet ještě několik dalších kin společně s tvůrčím týmem, takže pokud máte ve svém okolí možnost pronájmu prostor k promítání, určitě nám do komentářů dejte vědět a pokusíme se vyhovět jak to jen půjde".

    Podle mě oficiální distribuci do kin nemají, takže to budou promítat nějak svépomocí..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    A co my, kteri jsme prispeli an tvorbu filmu, budem mit moznost to nejak videt ?
    HOUH
    HOUH --- ---
    Právě odstartoval předprodej lístků na premiéru filmu Drsný spasitel:

    DKO Jihlava | ŘÍJEN 2019 | DRSNÝ SPASITEL |
    http://www.dko.cz/...p?menu=851&fbclid=IwAR18dj-HWXaVjsuON2_HJokGeIfNSXhKybhA7plWOrRGrHbMVU4dF98Opfc
    HOUH
    HOUH --- ---
    Něco z fcb filmu Drsný spasitel:

    :::::::::: 1.ČERVNA ::::::::::
    Byla to dlouhá cesta, co nás spoustu naučila. Především to, neabsolvovat takto obrovský projekt v týmu, který spočítáte na prstech jedné ruky.

    Jsou před námi poslední dva měsíce postprodukce, kdy už finalizujeme veškeré scény a připravujeme finální výstup. Ještě je potřeba přemluvit několik postav, dodělat zbylé vizuální efekty, vytvořit finální barvení, finální mix zvuků, atmosfér, hudby a naše zdánlivě nekonečná cesta se blíží do svého konce. Pravda, musela absolvovat několik desítek kompromisů, bez kterých by projekt vůbec vzniknout nemohl. Míru Žambocha jsme s nápadem oslovili v roce 2012 a 1.června 2019 bude oficiálně vyrenderována poslední verze.

    Tu cestu jsme si neskutečně užili, protože nás postavila před řadu výzev, které jsme museli vyřešit a která nás spoustu nového naučila. Poslední měsíc před dokončením bude nejhektičtější, tak nám držte palce a 1.června dobíháme cílovou rovinku.
    TOM
    TOM --- ---
    ZOIDBERG: fakt to tvoří sami? Koukal jsem, že e-book mají i na Kosmasu...
    Jinak za mě dobrý, příběh se čte sám (včera cca do dvou ráno), chyby ani nevnímám. Je teda fakt, že s mým popraskaným displejem jsem trochu otrnul, co se týče nároků na kvalitu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam