• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUBIINTER-ART GALLERY, aneb nebojte se prezentovat své umění
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    SAGEMA: tu barvu jeste zvazim..diky
    QUBI
    QUBI --- ---
    COCHRAN: i see. a kdy uz to das k nam? :))
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    QUBI: diky. kresba, malba a veskerej moznej bordel nahazenej do skeneru... a pak PS... cili pocitacova grafika.
    QUBI
    QUBI --- ---
    COCHRAN: paradni! libi moc. co je to za techniku a rozmery?
    SAGEMA: bez naplasti by to nebylo ono :)
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    zajímavý, moc líbí. Jen mi tam moc nesednou ty modrý náplastě (nebo co to je), hlavně barevně. Ale jinak moc fajn, pěkný barvy.
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    moje nova vec.. jeste to neni uplne hotovy ale ty zmeny uz moc asi poznat nepujdou
    tak co vy na to?
    AISHA
    AISHA --- ---
    MANIFEE: je to působivý, ale...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    nakonec jsem tam tohle MANIFEE: umístila, ale... :)
    no ona cela jeji tvorba je takova depresivni, takze se to tam asi ztrati...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    a Martina Kysucká http://www.inter-art.cz/artists.php?id=45


    17 - olejomalba
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    tak zase nejaky novinky :)

    Ondřej Sedláček http://www.inter-art.cz/artists.php?id=44

    Nový život - dřevořezba
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    INTRANSPARENTE: to asi jo :), sestra mi treba rekla, ze ji to pripada jak nejaka mrtva zbita zenska.... nazory jsou fakt ruzny, ale je fakt ze celkova jeji tvorba je takova ponura...
    INTRANSPARENTE
    INTRANSPARENTE --- ---
    MANIFEE: me se to nelibi, ale zase mi prijde zajimavy zjistovat proc to na me tak pusobi... ta deformace a barvy... atmosferu to ma ...hruznou :) ...mit to na zdi ...zblaznil bych se...
    QUBI
    QUBI --- ---
    FREEDUX: no, to by ale nedopadlo moc dobre, ne vsichni jsou soudni a o to min, kdyz se to tyka vlastnich del...
    FREEDUX
    FREEDUX --- ---
    podle me by vyber mel byt zalozen predevsim na autorovi, on by mel vybirat, cim se chce prezentovat
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    COCHRAN: to vime, jen jsme si chteli udelat obrazek jak na tohle dilo koukaj i ostatni... :)
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    MANIFEE: jako je fakt ze ty (vy) byste meli nejlip vedet jakou galerii chcete delat..
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    COCHRAN: nerikam, ze se to nebude nikomu libit, ale to ze tam nemusime davat vsechno za kazdou cenu. To ze se mi to nelibi neskryvam, v galerii mame spoustu del, ktery se mi nelibi a presto tam sou. Nicmene mi prijde ze by ji tohle dilo mohlo spis uskodit. Navic ta cena je fakt premrstena...
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    MANIFEE: ze se nebude nikomu libit nemuzes prece vedet... ja bych to tam dal kazdopadne.. bezohledu na to jestli se mi to libi nebo ne.. remeslne to preci urcitou uroven ma.. to jedine se da jakstaks objektivne posuzovat.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    a tri ze tri to neni :) je to trem libi, trem nelibi a jeden nelibi ale dal by to tam... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam