• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUBIINTER-ART GALLERY, aneb nebojte se prezentovat své umění
    MOONBEAM
    MOONBEAM --- ---
    AXTHEB: hm, kazdopadne to ja osobne povazuji za smutne, jelikoz ten napad nebyl vubec spatny. To jake je pozadi ziskavani penez je otazkou. Pokud meli slibene penize od sponzora, ktery si to rozmyslel, je to asi tezke. Nejsem odbornik na granty, jen si myslim, ze asi nejaky cas to trva - od zadosti po realizaci grantu. (mluvim jen ze zkusenosti s granty EU tady u nas, kde je to diky ceske byrokracii vskutku nehorazne nepruchodna dzungle)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MOONBEAM: Teda to je muj pocit z toho, jak to podavaji v tomhle clanku :)
    MOONBEAM
    MOONBEAM --- ---
    AXTHEB: AHA :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MOONBEAM: Ze sou to lamy co si neumi podat zadost o grant ani sepsat smlouvu;)
    MOONBEAM
    MOONBEAM --- ---
    cAJ, VIM, ZE TU JSOU LIDE SCHOPNI A POVOLANI ...
    CO RIKATE NA TOHLE?
    http://www.lgp.cz/exhibitions/20-9-19-10-galerie-ve-vlaku-zpet-v-praze/
    RESP. NA TO ZE TEN PROJEKT KONCI? :/
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    jinak jsem vcera mluvila s terezou a rikala ze se popta po tech deskach, ze by to snad nemel byt problem...ve ctvrtek snad dorazi tak to zmerime...
    QUBI
    QUBI --- ---
    tak tech 16.30

    dam vedet ostatnim
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    tak zitra bych to videla na sraz v hale mezi 16-17, jak se to hodi vam??
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    VINET: jj, neni zac :)
    VINET
    VINET --- ---
    Díky Manifee, jsem se sem nějak zázračně dostal. Takže doufám, že už to bude fachat????
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CARLOSITO: ok, já mu napíšu. Jinak sraz je tuhle nedeli na tram ocelarska v 16.50 (kdyby se chtěl někdo přidat ;)
    CARLOSITO
    CARLOSITO --- ---
    Ahoj, píšu od kámoše, neb mi nefunguje přístup a už to nebudu moct vyřešit, ježto nebudu na netu. Potřeboval by sem poslat sms na 775312933 info o tom, kdy bude v neděli sraz v hale c, abych se tam moct doploužit. Dík moc vinet
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    MANIFEE: jj mě zas pro změnu trucovala pračka a když sem jí začala nádávat začala plakat takovým zpusobem že to skoro pocítili i sousedi...chjo....
    ale to bylo hnet krasně vytřeno..jen se to blejskalo...uf..takžee take pardon
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    zkusim to :D
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PIKKMA: ok, nevadí. Kdyžtak můžeš přijít na další... ;)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    jinak verejne se omlouvam ze sem nedorazila ale... sem trosku usla a nezvladla se do sesti vzbudit ;/
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    QQQIQ: tak to jsem moc rada, ze se setkani libilo! ;)
    QQQIQ: tenhle obrazek mas taky moc peknej. Jinak jsem zacala davat na nastenku odkazy na dila, ktery bychom radi u nas prezentovali (abychom meli prehled, uz takhle se nam v historii par peknej dilek ztratilo), ale je jich treba malo a ceka se az jich bude vic...
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    QQQIQ
    QQQIQ --- ---
    dnes to bylo super setkání.tak doufám že se vše podaří a vše bude zasláno a já zjistim něco okolo tého grantu jak se dá sehnati co nejvíce peníííízukůů.....jinak pa v neděli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam