• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUBIINTER-ART GALLERY, aneb nebojte se prezentovat své umění
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    VINET: :))
    VINET
    VINET --- ---
    takže si beru i velkej kufr:))
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    VINET: no vidis to, jeste jsme se nedomluvili kolik ti dame za ty letaky! To poresim s Janou a dam ti vedet ;)

    fotak super. Dik!
    VINET
    VINET --- ---
    oukej, beru foťák, ale když to všechno sečtu a podtrhnu, budete to mít holky drahý:)))
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Ahoj, chystáte se ve čtvrtek někdo na výstavu KGB+VB= dobře naprogramovaný hnětač? Potřebovali bychom aby nám to tam někdo pěkně nafotil...

    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JADER_NOMAK: uz mas pristup ;)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    MANIFEE: Ok. Registroval jsem se pod stejným ID jako tu.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JADER_NOMAK: Ahoj, určitě! Hodí se nám každá ruka. Zaregistruj se k nám do fóra, dám ti přístup do diskuze kde budeme řešit práci na projektech. Díky a budu se těšit ;)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    MANIFEE: Ahoj, četl jsem co jsi psala na Exhibitu . . pokud by se vám ještě někdo hodil, tak pokud budu moct tak pomůžu . .
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Ahoj. Spustili jsme startovni verzi fora o soucasnem umeni. Oficialni spusteni je 1. cervna, tak kdyby se vam do ty doby chtelo napsat tam par prispevku, tak bysme byli radi. At maji ostatni na co reagovat... ;) Diky moc

    Zaroven prijimame navrhy a pripominky k foru, kdybyste meli nejakej tip jak to tam vylepsit ;)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    MANIFEE: no spis techniku, ktera se moc casto nikde neworkshopuje - zitra je treba sitotisk v Hale C viz banner, ktery tu beha, takze kdyztak spis reknete, co by jste meli zajem se naucit i to nas naladi...
    BRZDA
    BRZDA --- ---
    MANIFEE: j .je to on :) tak snad to tu ozije :)
    zitra este neco mozna pridam ..
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Mame s Kulturou jinak naplanovy na posledni vikend v cervnu rozsahlejsi workshop. Chteli byste vyzkouset nejakou konkretni techniku? Zatim je vse ve fazi priprav, tak budeme radi za jakekoliv napady... ;)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    BRZDA: ale chodi, ale moc zivo tu teda neni :) Kresbicka pekna. Scooby Doo? :))

    BRZDA
    BRZDA --- ---
    zdá se mi to nebo sem nikdo nechodi ... :)
    BRZDA
    BRZDA --- ---
    hoj...

    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, jestli by z vas nekdo nemel chut ujmout se naseho fora v Inter-Art Gallery. My na to moc nemame cas :( Chtelo by to, aby to tam nekdo rozproudil. Psal tam zajimavosti z umeni, jaky jsou kde vystavy, co se kde deje, vyzval umelce aby tam vkladali svoje dila aby je pak mohli ostatni komentovat atd. Proste delat moderatora diskuzi. Muze Vas byt samozrejme vic, cim vic tim lip... ;)

    Podle statistik tam lidi i chodi. Problem je, ze nemaji na co reagovat... Kdyby mel nekdo zajem, tak mi napiste do posty. Diky moc
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Chystám se kontaktovat různá internetová média a nabídnout jim mediální spolupráci v rámci slevy na inzerci apod. Kdybyste měli nějaký tipy, kam bychom se hodily tak mi pls dejte vědět. Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam