• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PANTARILMUDs - Multi User Dungeons

    Vitejte v diskuzi venovane Multi User Dungeonum, zkracene MUDum

    Odkazy na nektere MUDy, na vseobecne informace a na herni klienty hledejte na HOME

    rozbalit záhlaví
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    som po cca 15 rokoch zavital na falloutmud.org 2222 a teda, panecku, stale to fici a kedze mam kusok casu, neodolal som a zahral som sa :D

    LEIN
    LEIN --- ---
    Hral tady nekdo Atlantis ?
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    A poté to vyřešte tak že si zahrajete angband.
    WENCA
    WENCA --- ---
    VINCENT: no jasne, body 2,3, a 5 praktikuju, 1 a 4 ne. tak dik za info
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    jo a nejdulezitejsi vec: zbytecne neidentifikuj ... casto se mi stava, ze kdyz sem v pruseru a sem tam neco neznameho prectu/vypiju, tak me to jako na potvoru vzdycky zachrani.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    WENCA: hehe ... je to to samy, mozna je trosku lehci, protoze tam mas vic moznosti. On nethack neni tak tezkej... staci si uvedomit par veci.
    1) Kdyz ti jde o zivot, tak si dej pauzu, kafe a popremyslej, nema cenu spechat, smrt prijde tak jako tak :)
    2) nezapomen hodne obetovat, i kdyz mas treba problem s jidlem. Kdyz obetujes, buh te ma rad a rad te i nakrmi, a pomuze ti z pruseru
    3) nepij z fontan, obcas je to sranda, vetsinou to jednou zkonci smrti
    4) nenos nic, co ti nedonese pes, jinak to bude proklety
    5) neutoc na monstra, co te nechavaji v klidu, expy ti jsou tak trosku k nicemu, nebot stejne zarves :)

    .. timhle tempem se dostanu dost casto i do 10 levelu i jinak nez krumpacem.
    WENCA
    WENCA --- ---
    VINCENT: je ten slashem fakt tezsi nez nethack? me prijde i obyc. nethack dost tezkej :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    hmmm ... linux .. uz to stahuju. Nevypada spatne na prvni pohled.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    VINCENT: Uz jsi hral Eschalon: Book I od Basilisk Games? Nedavno jsem si to zahral a moc se mi to libilo, je to cca na 20 hodin hrani. Isometricke tahove RPG.

    http://www.mobygames.com/game/windows/eschalon-book-i

    (Btw. pracuji na pokracovani, ktere by melo vyjit na konci roku.)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    a hlavne pres vsechny graficky nastavby vzdycky zkoncim u textu ..
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    nevim cim to je, ale vzdycky, kdyz nejaky cas stravim u neceho, co je graficky, prestane me to bavit, bud se tam na neco ceka a nebo se mi to proste nelibi.. nethack sem opustil, zkonfiguroval si slash-em, aby se choval jako nethack a furt me drzi :)
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    na roguelike je tu kdyztak specialni klub: [ ADOM, *Angband a jine rogue-like hry. ] (muj favorit je momentalne dungeon crawl stone soup :)


    VINCENT: tvuj popis medievie me docela zaujal. je pravda ze on-line mapa mi v hodne mudech chybi. precijenom kreslit si vlastni mapu uz dneska moc lidi nebavi. urcite to casem vyzkousim.
    Ad tvuj dotaz cim nas zaujala achaea: neni to technickym zpracovanim. to mi prijde podobne jako v jinych mudech. je to hlavne komunitou lidi, hernim svetem a questama. Je to mnohem vice podobne klasickemu pen & paper role playing zazitku nez ostatni MUDy co jsem zkousel.
    JEBAK
    JEBAK --- ---
    VINCENT: A co takhle zkusit angband, když tě chytil nethack? :)
    WENCA
    WENCA --- ---
    VINCENT: medievia jsem neznal, dik za tip
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    chytil me nethack :) akorat neni multiplayer. .. a tak sem ted hledal alternativu pro vice hracu a jedine, co me trklo do nosu je medievia.com port 4000 mud ... hlavni vyhodu vidim v tom, ze list zobrazuje mapu a la nethack... jeste by to chtelo hjkl na pohyb do stran bez entru a budu spokojeny. Koukal jsem na achaeu a na prvni pohled nic zvlastniho ... cim vas tak chytla?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PANTARIL: Přesně tenhle způsob hry mě hrozně fascinuje :-)) Já jako sentinel budu muset mít interview s někým z vedení domu a nechám se přezkoušet ze znalostí o činnosti sentinelů a o světě. S něčím podobným jsem se nikdy nesetkal.
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    achaea me tez chytla ale vybral jsem si povolani moc narocne na roleplaying.. hral jsem barda a v gilde po me chteli hned ze zacatku usporadat nejaky umelecky vecer s prezentaci vlastni bardovske tvorby apod:) takze jsem se na to vybod ale mozna to (az budu mit trochu vic casu.. po novem roce) zkusim znova s nejakym tupym bijcem:)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Ahoj, teď jsem začal hrát Achaeu a je to první MUD který mě chytnul, je tu ještě někdo kdo aktivně hraje a měl by zájem si třeba ingame pokecat nebo mě trochu provést po světě?
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    tak sem lvl 14 na brutus mudu ... je to tu docela dobry, prevazne cesi a slovaci, pocet lidi neni tak ruzovej, online tu najdete tak 10 lidi, se mnou 11 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam