• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYamplified worship - maximum volume yields maximum results
    ZERO
    ZERO --- ---



    R.O.T. (BE)
    volná improvizace/ambient
    http://morctapes.com/rot/index.html

    KASPAR VON URBACH (CZ)
    psychedelic/noise
    http://myspace.com/kasparvonurbach

    RADIO ROYAL (CZ)
    easy-listening noise
    (členové Birds Build Nests Underground a B4; gramofony, FX & no-input mixpult)
    WENCA
    WENCA --- ---
    byl jste vcera nekdo v xt3 na nadje a spol.? pro me to bylo zklamani. prislo mi vsechno strasne potichu, zvlast solo baker. nejvic si mi libil thisquietarmy.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    MATHEW: jasný no, tak ony ty minirecky vznikající stylem "stihl bys něco do tehdy a tehdy" docela nahrávaj svou náhodností tomuhle renoncu...
    WENCA
    WENCA --- ---
    MATHEW: jejki, tak to pak nezapomen sem nalinkovat
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    SEEKER: j, o tom vím. to je komunikační šum:) ale žádná tragédie.)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    MATHEW: Hm, trochu divný, že je v týhle A2 na slunka))) minirecka, pokud teda tam příště bude tvoje velká...
    GHONZALES
    GHONZALES --- ---
    JONY: to je mi jasny. zadost je spis smerovana na lidi s vytribenym hudebnim nazorem, kteri platnu nasli oprenou nekde o kontajner a jen ucta k nosici, smutek nad jeji osamelosti a litost nad jejim nevyhnutelnym zanikem je pohnul k poskytnuti azylu.
    clovek, ktery si portpi na celozivotni kultivaci spatneho hudebniho vkusu, by se teto perly nevzdal snad ani za cenu zivota :)
    JONY
    JONY --- ---
    GHONZALES: mám a nedám :-)
    GHONZALES
    GHONZALES --- ---
    kdyz tady nedavno probehl pan umbrtka, neda mi to nepripomenout jednu slovenskou legendu. kdyby tady snad byl nekdo stastnym majitelem onej platne a nevedel co s ni, nabizim dceru a pul kralovstvi

    http://www.luesdefunes.com/mjuzik-mp3s/

    MATHEW
    MATHEW --- ---
    MISA_PES: cca za 14 dní, nevím přesně. asi další číslo
    MISA_PES
    MISA_PES --- ---
    MATHEW: kdy to bude?
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    INK_FLO: vole počkej si na moji recenzi v A2:) i něco imaginárna jsem tam protlačil.)
    NOIK
    NOIK --- ---
    mani padme hum pyčo!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Karel Veselý jede! :-)....z novoprostorácké recenze na poslední album slu)))nka:

    "Všepohlcující masa poslední skladby je stejnou formou zvukové spirituality, která touží dosáhnout dokonalý kosmický tón. Nechme se do něj všichni naladit! Óm."
    JONY
    JONY --- ---
    NOIK
    NOIK --- ---
    MATHEW: tak to si stáhnu:)
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    MATHEW: první vál zas zní jako Nazareth.)
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    jsem zvědavej, jestli mi to přijde stejně blbý jako první deska.)

    Crippled Black Phoenix - 200 Tons of Bad Luck [2009]



    Blurring the lines between stoner-rock and post-rock is Crippled Black Phoenix’s sophomore record 200 Tons of Bad Luck. And it blurs those subgenre lines by tossing in chugging riffs to sit aside the mounting crescendos. It’s all done effortlessly, too, almost lazily, though that’s not a knock at all. The matter of the fact is the group features members from Mogwai, Gonga, and Iron Monkey, among others. So it only makes sense that the end result of their combined influences wouldn’t fit so neatly inside any kind of musical box. And they really cram in as much experimentation as they can, too, especially on 200 Tons. The 77-minute epic is absolutely far too long for some. But it is certainly worth sticking around for, even if the third track—a three-part, 18-minute “Time of Ye Life/Born For Nothing/Paranoid Arm of Narcoleptic Empire”—appears daunting. Because once you hit the gorgeous burner “Crossing the Bar” and the mild-mannered rock jam “Whissendine”, it all starts to truly come together. The group almost loses you at the end with “A Lack of Common Sense”, but the pace returns for “I Am Free, Today I Perished”, a slick combination of bar-room balladry and swelling guitar-rock.

    http://rapidshare.com/files/227771204/CBP2TOBL.rar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam