• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    JACHYMKO: díky za ten odkaz :) hodně informací je pro mě nových
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    JACHYMKO: ted je otazka, jakou podobu nabude v rukach DP - tipoval bych ze v nejblizsich 20 letech zadnou ...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    mozna by se z toho dalo vycist trochu moudrosti pro cestu do recka... http://zenhabits.cz/cestovatelske-tao/
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: z navržených termínů fakt můžu jen toho 12.9. po pracovní době, ostatní uvedené dny jsem pracovně mimo Prahu, bohužel...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    to chci
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    tak do 15. 9 mame cas jit zkrmit kachnu na kterou jsme nakoupili poukazy. zakliknete vsechny data kdy muzete

    14 hlasy od 6 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      MLOK_: koukam ze jsme koleno dream team. ja si koleno taky pokazila, jachymka taky boli a jakub je ma spatny defaultne :)

      popravde nevim jestli budu zitra vecer doma... jeste je sance ze bych ho vzala do prace a mohl by ses tam stavit kdykoli behem dne. sedim hned u miraku...
      MLOK_
      MLOK_ --- ---
      Vítej zpět. Co takhle zejtra, někdy večer? Nebo jestli pudete ve čt do ateliéru, tak tam snad přijdu taky.

      Jinak teda od tý doby co jsem se vrátil ze slovenska mne docela trápí koleno :-/ ale pozvolna se to zlepšuje, tak doufam že na závod už to bude schůdný.
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      FRONEMA: aha kecam "Set se vydává pro celý tým najednou, může ho vyzvednout kterýkoli z členů." ja tam dneska zajdu a vyzvednu, a bude to k dispozici u nas doma, mloku, vymysli si kdy se chces stavit
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      tak jestli to spravne chapu, tak pro strartovni set na nike run prague musime jit kazdy zvlast. tak nezapomente
      http://www.nikerunprague.cz/_mailer/1/img1a.png
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      jsem zpatky! bylo to super a jeste casto se k tomu budu vracet a vypravet. :)
      MLOK_
      MLOK_ --- ---
      Maj sa. Mmch, jeseníky jsou imo nejkrásnější hory u nás :)
      TENCOKACISTROMY
      TENCOKACISTROMY --- ---
      FRONEMA: drzime ti palce ;)*
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      tak mi mili, brzo odjizdim smer divocina, kde budu az do dalsi nedele, mejte se tu krasne, budte na sebe hodni a myslete na me :) budu se na vas tesit
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam