• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    PIGSTER: a ja proste nesouhlasim, ze by vsechny zenske takhle premyslely. To je jako rict, ze vsechny chceme deti, to taky neni pravda.
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    KOMPAS: a nevyjde to tak trochu nastejno? Minimalne ta druha veta je pak porad celkem platna - mas cas navic aby ti doslo, ze cos rekl nemuselo bejt uplne chytry
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MALICKA: Mám také pocit, že se většinou ujišťuje, jestli právě opravdu slyšela tu pitomost, kterou dotyčný vypustil z úst.
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: nesouhlasim.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    a baletka pro dnesni den
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    hezke obrazky
    ŽENA-IN.cz - O malování na zeď s malířkou Anetou Matuškovou - Magazín
    http://zena-in.cz/clanek/o-malovani-na-zed-s-malirkou-anetou-matuskovou/kategorie/dum-a-byt
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    hrdinka dne
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Za sebe mám pocit, že jsem věnoval mnoho času a energie tomu, abych se někomu zalíbil, samozřejmě naprosto bezvýsledně. Ke všemu při tom člověk často potlačuje svou přirozenost.

    Neříkám, že je dobrý tvůj příklad opačného extrému, ale je asi dobré jít svou cestou aneb jak říkal pan Feynman: "Snad ti nedělají starosti cizí názory?".
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FRONEMA: No, na jednu stranu jo.
    Ale pak si vzpomenu na takovej ten klasickej pripad kokota, kterej si mysli jak je strasne uzasnej, vsem to dava neprimo najevo, a kazdej ho naprosto nesnasi, pak nema zadny kamarady a nakonec je forever alone a nestastnej.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    jedna citace z facebooku...

    Zbavte se své potřeby, aby vás měli všichni rádi. Záleží jen na tom, abyste si sebe vážili vy. Názory druhých lidí na vás nemají naprosto žádnou souvislost s tím, jací skutečně jste, protože se jedná pouze o projekci toho, jak sama sebe posuzuje daná osoba.
    ....
    Zauvažujte nad tím, kolik času a energie jste už vložili do toho, aby vás druzí měli rádi a schvalovali, co děláte. Nebylo by lepší trávit svůj čas usilováním o svou vlastní přízeň? A nebylo by přínosnější poměřovat svou hodnotu s nějakým vyšším vzorem než s názory ostatních lidí? Samozřejmě, že odpověď zní "ano". A dnes je den, kdy byste si měli tento přístup osvojit.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: pekna ctulhu :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: to je dobry :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: Já už jsem slíbil, že Dr. Brunn bude v pátek večer přednášet v Ateliéru :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam