• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    IT´S LEGAL TO BE DIFFERENT :)
    What Doesn’t Kill You Simply Makes You Stranger
    Wow it is amazing how fucking crazy I really am

    I'm here on this planet for experiencing and I want to be a creator, not a victim.
    I'm willing to learn and keep learning. I am willing to experiment with life.
    I am more interested in discovery than carefulness.
    I can depend on my alertness more than my certainty that I'm right.
    I am more interested in learning than in protection.
    rozbalit záhlaví
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: potvrzuju a děkuju :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA: tak, mam rezervovanych sest listku na flore na 19:30. sraz je v 19:00 u kina!
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: 19:30 pro mě optimální čas
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Zvladli byste vsichni uz v 19.30?
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FRONEMA: Tak pro mne dva lístky prosím.
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: právě jsem hlasoval, včera jsem byl odpojený od Matrixu, děkuji za pozvání a rezervaci, středa 161111 večer dokonale vyhovuje :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA: vazne nikdo dalsi? michale a michale?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Lucid dreaming academy | Lucidipedia.com
    http://www.lucidipedia.com/
    ty jo, to musim nastudovat
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    dnesni plan
    Dnes si ve Stromovce dáme lehké rozcvičení cca 3 km, protáhneme se a pak si dáme půlhodinový fartlek. Výběh je v 18:15 vpravo od Výstaviště. Šatny jsou otevřeny v basketbalové hale Sparty, v ulici nad Královskou oborou od 17:45.

    nechce se pridat i nekdo kdo normalne nechodi?
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    Vymereny cas jsem videla v sobotu, dobre to bylo. Tedy mne se to libilo.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    na vymereny cas ve stredu 16. nekdy vecer

    8 hlasy od 8 respondentů

      PIGSTER
      PIGSTER --- ---
      JACHYMKO: by me zajimalo, jestli ten dotycnej co to kreslil vedel, kam se radi symbol ryby (vzhledem k tomu, ze kriz ma na stole) :)
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      TENCOKACISTROMY
      TENCOKACISTROMY --- ---
      FRONEMA: juuu Penny :)
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      he he
      MARKYSHA
      MARKYSHA --- ---
      20. Ráda přemýšlím a nemám ráda lidi kteří to moc nedělají. Díky tomu nemám ráda spoustu lidí.


      Tohle bych podepsala :-)
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      co vydala historie, aneb je hezke videt takhle na taliri jak se clovek meni

      25 random things about me česky samozřejmě
      od uživatele Fronéma Elefernus dne 13. duben 2009 v 10:20
      Rules: Once you've been tagged, you are supposed to write a note with 25 random things, facts, habits, or goals about you. At the end, choose 25 people to be tagged. You have to tag the person who tagged you. If I tagged you, it's because I want to know more about you.

      1. Poprvé jsem našla tenhle princip psaní o sobě u Aničky a moc se mi líbil, jsem ráda že mě k tomu někdo přinutil.

      2. Tak k faktům, studuji VŠE informatiku a dělám to hlavně proto abych měla pocit že něco dělám a že k něčemu jsem.

      3. Pracuji jako programátor u nejmenované firmy prodávající kusy aut a rychle ztrácím iluze že by ze mě mohl někdy být dobrý programátor.

      4. Když zapnu operu, první stránky které zkontroluju jsou: Nyx, hofyland, lopuch, eleferno, twitter facebook a travian.

      5. Na internetu žiju svůj druhý život a nevím co by se muselo stát abych se ho vzdala.

      6. Jsem čerstvě přestěhovaná a stále je spousta věcí které je nutné tu udělat aby to vypadalo jako u lidí. Až to bude hotové tak uděláme velkou párty.

      7. Začínám mít pocit že tahle věc je pěkně zlomyslná a už se těším komu to pošlu.

      8. Jsem ráda všude nejmladší. bohužel se mi to čím dál míň daří.

      9. Vlastním dva notebooky ale ani na jednou si nezahraju zaklínače po kterém hrozně toužím.

      10. Jsem žrádlofil. Ráda dobře a hodně jím a piju. V životě bych nezvládla držet nějakou dietu.

      11. Jsem úchyl, ale to nemá smysl pitvat. Kdo ví, ví a kdo neví ten by to stejně nepochopil.

      12. Jsem magor. Bojím se že nebude trvat dlouho a budu se muset vrátit k veselejm pilulkám.

      13. Mám málo kamarádů a spousta známejch. Ráda bych měla víc kamarádů ale málokdo splňuje náročná vstupní kritéria.

      14. Účastním se něčeho co se tváří jako natáčení filmu. Jestli to vyjde dobře, bude to super, jestli ne, bude to velkej průser.

      15. Poslouchám všechno co se mi dostane do uší a nějak mě zaujme.

      16. Minulé léto jsem začala skákat s padákem a v současné době mám na kontě 28 skoků. Jak to se mnou bude vypadat dál ví bůh.

      17. Kdysi jsem zpívala ve sboru a teď si furt zpívám kdykoli jsem doma sama. Začínám si pohrávat s myšlenkou to posunout někam dál.

      18. Hrozně ráda tancuji. Myšleno klasické plesové tance. Bohužel není příležitost si to užít.

      19. Chodím na šifrovačky s týmem Enigma. Moc nám to nejde ale baví nás to. Uvidíme se třeba na Bedně.

      20. Ráda přemýšlím a nemám ráda lidi kteří to moc nedělají. Díky tomu nemám ráda spoustu lidí.

      21. Ráda se nechávám fotit a ráda bych i fotila.

      22. Miluju seriály. Viděla jsem jich už spoustu. Momentálně ujíždím na TBBT a Galactice. Jmenovat všechny by bylo na dlouho.

      23. Mám bezlepkovou dietu. Tj nesmím nic z pšenice, ječmene, žita a ovsa. Dělá mi to v životě problémy ale nenadělám nic.

      24. Mám malou rodinu a jsem za to ráda. Jen matka, otec, sestra a babička.

      25. Divím se jak pozdě jsem si vzpomínala na některé věci a určitě jsem spoustu důležitých vynechala.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam