• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PIGSTER: tahle sobota, zitra, sedmnacteho
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    Tak sobota nebo nedele? A ktera sobota nebo nedele?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: schvaluji vsechny body planu :)
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: Těší mě, jaký vyvolala akce zájem ;-)

    Muzeum je otevřeno od 9:30 do 16:30, zajímavé jsou spíš prostory než expozice, a prohlídka trvá tak do hodiny, podle toho, jak moc návštěvník zkoumá schemata a modely vodárenských strojů.

    Můj návrh je dát sraz u muzea na 14:30 (?).
    Pokud budou zájemci o plavání, předsunutý sraz plavací skupiny bych dal na 12:45.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: vypada to ze mame spoustu ucastniku, dal by se nejak bliz urcit casovy ramec? obecne bych to mirila spis za na poledne a odpoledne, jestli to neni problem vzhledem k vodarne...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MLOK_: Eh, nikde nevidím, že by se šlo plavat potom.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MLOK_: zase kdo chce na uniformy se asi bude chtit najist az v klubu... takze bych to mozna nechala tak ze nekdo pujde na veceri a nekdo do klubu
    MLOK_
    MLOK_ --- ---
    BRUNN: Tyjo, to jsem neušil, že v tom na co koukam z okna je takovejhle... dóm :) V sobotu bych určitě zašel, i když na plavání bych to potom moc neviděl, vzheldem k uniformám... ačkoli kdybychom šli někdy dřív, šlo by stihnout obé :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: Díky za anketu :) moje účast na uniformách je taky s otazníkem, nějak jsem se nenadchnul pro žádnou variantu dresscodu, akci "vodárna" nemusíme s akcí "uniformy" předem spojovat.

    Je možné taky zvolit pořadí:
    Plavání (na procitnutí) - vodárna (je to hned vedle bazénu a prohlídka netrvá dlouho, tak 30 - 45 min) - dobré jídlo a pití jako odměna za návštěvu bazénu a vodárny - případný další společný nebo individuální program dle zájmu, složení a naladění účastníků akce.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    tak strucna anketa. navstevu vodarny jak ji navrhuje BRUNN(s tim ze doprovodny program upresnime dle chuti prihlasenych ucastniku) bych bral/a:

    8 hlasy od 8 respondentů

      MALICKA
      MALICKA --- ---
      BRUNN: nedele dopoledne je pro me zatim vetsinou pase, takze ja spis ne.
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      BRUNN: zajem urcite mam, na uniformy se nakonec asi nechystam, plavani zni super, mene strucna zprava bude po vyspani se :)
      TENCOKACISTROMY
      TENCOKACISTROMY --- ---
      BRUNN: Jeste jsem si nevybral variantu, ale jsem rozhodne pro!
      BRUNN
      BRUNN --- ---
      Přátelé,
      v návaznosti na výše uvedené strategické záměry Fronéminy životní agentury podotýkám,
      že tento víkend bude otevřeno "Muzeum pražského vodárenství" v Podolské vodárně,
      zdarma a bez nutnosti objednání:

      Muzeum pražského vodárenství
      http://www.pvk.cz/muzeum-prazskeho-vodarenstvi.html

      Otevírací doba je od 9:30 do 16:30.

      V případě zájmu o společnou akci by to bylo možné pojmout:

      1) V sobotu: cca 13:00 oběd (např. Yam-Yam nebo Josefína) - muzeum - přechod přes železniční most - uniformy v Ateliéru.

      2) V neděli: v rozumném čase muzeum - potom dobré jídlo a pití ve vybraném podniku.

      3) Variantě 1) i 2) může být předřazeno plavání v podolském bazénu.

      Máte zájem o společnou akci ? Jaká varianta Vám vyhovuje ?

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      KOMPAS: vidis to, a ja si myslela ze mam nyx docela prolezlej.... tak nejaky dalsi tipy?:)
      KOMPAS
      KOMPAS --- ---
      FRONEMA: ja znam i mnohem obskurnejsi nyxi zakouti ;)
      BAHNO
      BAHNO --- ---
      FRONEMA --- --- 12:57:43 12.3.2012: Bych umrel! I z ty fodky je mi mdlo jako hodne
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      FRONEMA: pro me tedy neprijemnej pohled... Klidne ozelim
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam