• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JAKE_UP: ha jeste nedavno byla otevrena a ted tam nemuzu ani ja
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    FRONEMA: Koho můžu požádat o přístup?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    kdyby nekoho.. [ CrossFit ]
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: ono to tak neni ale i ja to chapu spis tak instinktivne a nejsem si jista jestli to umim presvedcive vysvetlit. financi trhy jsou hodne meta, a jsou i meta meta produkty...

    jednoducha odpoved je ze poskytuji likviditu, a ze davaji svoje penize do obehu tam kde jsou potreba a zaroven pritom riskuji a za to jim (nekterym!) nalezi zisk. jini tam zas ty penize provari, ale o tech se nepise.

    ale da se na to koukat z druhe strany. to co tam ty lidi delaji je, ze uzaviraji obchody. neco koupi, a pak to prodaji, nebo naopak na tom nezalezi. a vsichni co tam jsou je uzaviraji dobrovolne, tudiz je zjevne ze i ten od kteryho jsem koupil, i ten kterymu jsem prodal tuhle vymenu ucinit chtel (ne nutne na ni vydelal, ale vetsinou ano) tudiz ti, kteri na tehle trzich operuji jako spekulatori by se dalo rict ze jsou svym zpusobem zprostredkovatele obchodu. on by ten od kteryho jsem koupil mohl uzavrit obchod primo s tim kterymu ja prodal, tomu nic nebrani, ale zpravidla by to pro ne bylo narocnejsi, min jiste, museli by se vic starat atd...

    snad je to aspon trochu jasnejsi
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: přijde mi, že vydělávají peníze ze vzduchu...
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: super !
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FRONEMA: o tech neuspesnejch clanky nejsou
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    a prej ze to nejde
    Povoláním trader: Na burze vydělává miliony, jeho továrnu na sny přitom řídí robot | byznys.ihned.cz - Lidé
    http://byznys.ihned.cz/lide/c1-56159160-povolanim-trader-na-burze-vydelava-miliony-jeho-tovarnu-na-sny-pritom-ridi-robot
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JACHYMKO: to je taaak zly...
    tuhle v LSD klubu tam nekdo byl ztripovanej a vypisoval se z toho a vypadalo to velmi realne... to mel nekdo navrhnout :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: evidentne to tvar drzi lip nez ve slanine :)
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    Za me Prometheus dobrej. Doporucuju 3D, nektery sceny byly jako WOW! :0)
    GURBON
    GURBON --- ---
    FRONEMA: Jdeme s Malickou v utery 19. od 19:40 do 9vaty rady. Slusnejch mist je k dispozici jeste celkem dost kdyby se nekdo chtel pridat.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA: tak ja bych to radeji asi posunula na pozdeji, omlouvam se za oranizatorsky fail :/
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA: ach uz jsou zas debilni mista... :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam