• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---


    Wonderland by Kirsty Mitchell: heart-breakingly beautiful photographic series in memory of an extraordinary life | Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2145760/Wonderland-Kirsty-Mitchell-heart-breakingly-beautiful-photographic-series-memory-extraordinary-life.html
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: domaci rajcata za tu namahu stoji :-) ale bez balkonu je to mozna zbytecna snaha...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PIGSTER: odevzdal jakub kolac?:)
    je pravda ze vzdycky kdyz jsem koukala na ruzny takovy ty paprky pestovany doma tak mi to prislo malo muziky za hodne prace... budu to muset prmyslet pripadne poridit kytky ciste okrasne :)
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    FRONEMA: ja bych doporucil zustat u dortu - vydobytky takoveho pocinani ocenime i tady (ve studiu) :)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: zaver muze byt i piknik, ci posezeni na nejakem peknem miste s vyhledem? Jen navrh;-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    je tu navrh vyrazit v patek nekam na prochazku pod zaminkou loveni kesek, pripadne cokoli dalsiho co navrhnete, proste jit ven a byt spokojeny. kdo se prida?
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    OBLUDAZLA: ja jedny nasla pri stehovani (a samozrejme e pri tom hned vysypali :) ) tak se muzem zapojit... ale popravde ani poradne nezanm pravidla
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    FRONEMA: tak az nejake kulicky nasbirame, vyhlasim soutez.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    OBLUDAZLA: ja nejak stratila organizovaci talent.... ujmi se toho, klub je ti k dispozici... :)
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    Koukam, ze se z akci ztratilo to hrani kulicek:-( Od stredy se budou v prodejnach Albert davat k nakupu kulicky s Dobou ledovou 4, tak by jsme mohli pak hrat s nimi:-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MIGILENIK: zalezi jak chapes to "grow up"
    MIGILENIK
    MIGILENIK --- ---
    FRONEMA: S tímto vážně někdo souhlasí?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    krasny fotky
    National Geographic Traveler Magazine: 2012 Photo Contest - The Big Picture - Boston.com
    http://www.boston.com/bigpicture/2012/06/national_geographic_traveler_m.html
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: ja jsem si rikala ze to neni ani tak o mne ale ze se v tom spoustalidi najde :)
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    TENCOKACISTROMY: Já mám větší problém s broskvovou příchutí.
    Broskev jako taková je poživatelná, ale broskvová zubní pasta, broskvový džus nebo broskvový Tatranský čaj jsou hrozný.
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: to mě nebezpečně vystihuje...
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: ten pred ctrnacti dny rikal, ze chodi na kickbox, tak boj timto grepem by mohl byt zajimavej :D
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    MIGILENIK: Stačí pusa otevřená dokořán.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam