• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    IT´S LEGAL TO BE DIFFERENT :)
    What Doesn’t Kill You Simply Makes You Stranger
    Wow it is amazing how fucking crazy I really am

    I'm here on this planet for experiencing and I want to be a creator, not a victim.
    I'm willing to learn and keep learning. I am willing to experiment with life.
    I am more interested in discovery than carefulness.
    I can depend on my alertness more than my certainty that I'm right.
    I am more interested in learning than in protection.
    rozbalit záhlaví
    RANMA
    RANMA --- ---
    BAHNO: jasne :) Zazitku neni tolik kvuli skole a pocasi, ale rozhodne je o cem :)
    MALICKA: Bud ;)
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    RANMA: Pak musis vypravet :0)
    RANMA
    RANMA --- ---
    BAHNO: Jojo, uz jsem zpet, priletel jsem v sobotu. Zeme vychazejiciho slunce byla spise zemi padajiciho deste, ale tajfun nas nastesti minul :D
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    Uz jsi zpatky, Lami?
    RANMA
    RANMA --- ---
    FRONEMA: Fajn :) A jestli bude mit Malicka naladu, tak mozna zazijete i modni prehlidku ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    RANMA: jsi vitan :)
    RANMA
    RANMA --- ---
    FRONEMA: Jak moc je to verejna akce? Ze bych se na vas zase prisel podivat :)
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: Od středy 4.7. odpoledne do neděle 8.7. večer jsem mimo Prahu, nebudu ani ve čtvrtek v Ateliéru.
    Ne že bysme na chalupě neměli teleport, ale Ateliér nemá odpovídající příjmovou stanici.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    svatko-kolaudace-nepotrebujem zaminku akce v nore:

    6 hlasy od 6 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      KOMPAS: a 13? sakra ja chtela bejt hodna a nedelat anketu, ale to je tak neprakticky :)
      KOMPAS
      KOMPAS --- ---
      FRONEMA: 6. jsem pryc
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      MALICKA: jsi jeden z nejocekavanejsich akteru, takze se tebou rozhodne necham ovlivnit, ja bych taky radeji driv nez pozdeji, ale bala jsem se ze lidi budou pryc kvuli svatkum

      program se zatim sklada z grilovani pod taktovkou jakuba (ne ze by to zatim vedel :) ), moucniku od fronemy, uvazuju o http://magdapece.wordpress.com/2011/09/30/profiteroles/ ! (coz bude budto vyborny nebo propadak, nic mezi tim :) ) a krevetove lupinky ze stejne dilny.... dalsi podnety prijimame... :)
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      FRONEMA: ja bych se hlasila na 6., ale mnou se nenech ovlivnit, kdyby vsichni mohli13.,tak popreju jindy ;-)
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      tak je nacase vyhlasit oslavu meho posledniho svatku, dokolaudaci, oslavu uvedeni nasehogrilu zpet do provozu, aneb prijemne setkani u nas doma za ucelem krmeni a prijemne spolecnosti.

      videla bych to na patek 6. nebo 13. co se vam vic hodi?
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      pravidlo o ekonomii "nebojte se na cokoli zeptat, urcite uz to rekl nekdo slavny pred vami" zjevne plati. Pigsterovym predrecnikem na tema "umela poptavka tvorena reklamou" je John Kenneth Galbraith
      velmivelmi doporucuji precist http://www.mises.cz/literatura/ekonomicke-nepravidelniky-25-kapitola-xvii-john-kenneth-galbraith-110.aspx
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      FRONEMA: pred kostelem je vedro jsem na dece pod stromama u vylezu z metra...
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      FRONEMA: a ja se tedy pridavam se spenatovym kolacem a krome deky beru i me dvoje hamaky k libovolnemu zaveseni se mezi stromy.
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      hlasim pripravu na piknik - cerstve krabi lupinky, olivy obeho druhu, mandle, sisinky :) -

      tesim se na vas :)
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      ZVIRATKO
      ZVIRATKO --- ---
      MALICKA: to si pujcim :D
      MALICKA
      MALICKA --- ---
      Ne, ne :-)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam