• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: celkove to bude az o prilisne snaze se ovladat, ale hnev v tom bude pravdepodobne nejvetsi cinitel.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Ohniva pani


    na fb u ni bylo napsano
    ČLOVĚK, KTERÝ MÁ SKLONY K DEPRESÍM, PANICKÝM ZÁCHVATŮM, SEBELÍTOSTI, PŘEHNANÉ PASIVITĚ A BOJÁCNOSTI MÁ VĚTŠINOU NARUŠENÝ VZTAH KE SVÉMU HNĚVU. Z NĚJAKÉHO DŮVODU SE NAUČIL POTLAČOVAT SVŮJ HNĚV A TEN SE OBRÁTIL PROTI NĚMU A ZNIČIL MU JEHO OBRANYSCHOPNOST A PRŮBOJNOST. TAKOVÝ ČLOVĚK MUSÍ PŘESTAT UDUSÁVAT SVŮJ HNĚV, PŘIJMOUT HO A PŘEMĚNIT JEHO OHNIVOU ENERGII NA PALIVO, KTERÉ MU VRÁTÍ CHUŤ DO ŽIVOTA, SÍLU BOJOVAT A UHÁJIT SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI. POKUD TO DOKÁŽE, TAK TA SAMÁ SÍLA, KTERÁ HO DO TEĎ NIČILA, HO VYNESE NA VRCHOL JAKO FÉNIXE POVSTAVŠÍHO Z VLASTNÍHO POPELA.
    coz mozna dava smysl i kdyz je to kapitalkama
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: trochu slozite auto, na to, ze se tam nakonec vyspi jen dva...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    kolac upecen, makronky poslepovany nejlepsim kremem co jsem kdy jedla... zitra pribydou krevetove lupinky, a co se me tyce akce "Fronema a Jakub vyhlasuji valku stihle linii" muze zacit :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    http://www.doubleback.co.uk/ proklikejte si par fotek
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FRONEMA: heh, to vypada jako photoshop :D
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA: :-D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    BRUNN: ty vis, ze to myslim jinak ;-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    hlasim upecene makronky na patek, zitra je jeste budu plnit jahodovym kremem, teste se :)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    Nekráčej přede mnou, možná ze tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel. (Albert Camus)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    Kdyby mi tak Bůh chtěl dát nějaký znamení, třeba složit na mý jméno velkou sumu ve švýcarský bance. (Woody Allen)
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    Každý člověk se chová dokonale hloupě alespoň pět minut denně. Moudrost spočívá v nepřekročení tohoto limitu.
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    Nic není ve skutečnosti ztraceno, pokud se sami nevzdáte a dokud si sami neřeknete: Je to v háji.
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam