• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    vsichni maji kamarady, jenom ja mam kamarady kteri jsou neschopni se prihlasovat na akce :)

    takze, sraz zitra v 16:00 u pokladen v Axe, pro ty, kteri chteji pred saunou plavat, pro ty kteri chteji jen do sauny necht dorazi o cca pulhodinu pozdeji a najdou si nas samostatne v bazenu. Pote bude nasledovat presun do restaurace, prosim vas o zavazne vyjadreni zajmu neco jako "ano, jdu!" idealne do dnesniho vecera at to muzu zarezervovat.

    bude to spektakularni, uvidite :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MARWIN_KOVAREX: jo, tohle je jeden z nejlepsich hacklesu :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KOMPAS: tak neni to samozrejme povinne, ja si chci kazdopadne dat aspon pul hodiny poradnyho plavani pred tim
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FRONEMA: tyjo, do sauny potřebuju jako sůl, trochu se bojím toho bazénu
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    nedelni akce:

    bazen a posleze sauna v Axe, prochazka kolem vltavy, a nasledne vecere v Charlestonu. start nekdy brzo odpoledne.

    kdo se zapoji? nutno vedet pomerne rychle, charleston je nutne zarezervovat
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FRONEMA: Na tuhle si pamatuju, zvysilo to tehda me hodnoceni filmu alespon o jedna :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    doufam ze mi ho schvalis :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    TENCOKACISTROMY: jj cely nazev je parfem: pribeh vraha, nejak mi to vypadlo..
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: to je z parfemu?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ha v praci mi taky zustala hlava :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: mna sice ta slizka priehladna vec nijak zvlast nedesi, ale radsej sa budem divat na tvoju fotku... poviem ti, cachovanie browserov je skvela feature... ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: zatim se furt svoji ikonky lekam :) takze to mozna brzo vratim zpatky.... ale nalez me jmenovkyne mne natolik prekvapil a potesil ze jsem si nemohla pomoci :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    TENCOKACISTROMY: vzdycky kdyz nedavas pozor... podivej se nekdy koutkem oka :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: V tohle se promenujes, kdyz usnu :)?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Horor v hlubinách: dravec se obléká do mrtvých těl svých obětí - Články - Biolog | Přirodovědci.cz
    http://www.prirodovedci.cz/biolog/clanky/horor-v-hlubinach-dravec-se-obleka-do-mrtvych-tel-svych-obeti?page=4
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    zdravi vas Phronima!

    FRONEMA
    FRONEMA --- ---



    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    vazeni, hlavne Tcks a Misa, ale i vsichni ostatni ktere treba zaujal crossfit

    pokud koleno da, chci se prihlasit na http://www.kb5.cz/kurzy-a-seminare/seminar-kettlebell-kb5-minimum/ pokud se chcete pridat, prihlaste se. mista pry rychle mizi. existuje urcita pravdepodobnost ze byste nakonec sli beze mne, ale verim ze i tak to bude stat za to
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRONEMA: to mi prislo taky, nez jsem si vsimnul ze to ma i ocasek... to je fakt moc :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ZVIRATKO: v realu bych z toho taky asi nejasala, ale tady mi prijde ze se to na te fotce vyjima pozitivne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam