• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    IT´S LEGAL TO BE DIFFERENT :)
    What Doesn’t Kill You Simply Makes You Stranger
    Wow it is amazing how fucking crazy I really am

    I'm here on this planet for experiencing and I want to be a creator, not a victim.
    I'm willing to learn and keep learning. I am willing to experiment with life.
    I am more interested in discovery than carefulness.
    I can depend on my alertness more than my certainty that I'm right.
    I am more interested in learning than in protection.
    rozbalit záhlaví
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Zdaleka se skupina nemusi ridit mnou, aby bylo jasno... Ani ja nevim jestli budu mit ted v sobotu zas takovej moral...
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Stale zde je guerilova saunovaci frakce, ktera se chodi do bazenu spis vymachat nez neco uplavat :).
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FRONEMA: Se mnou uz znova muzete pocitat taky. Vy jste koukam zvysili plavani na 45 minut, to je docela bomba pro mne, no zkusim co to da :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ok charlestonu neni nikdy dost, az se bude termin blizit tak zkusim nejak secist ucastniky a udelam rezervacku...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: ok, pisem si do kalendara 15:00 Axa :)

    Charleston je fajn, konkretne U pristavu sa konali prve schodzky otcov-zakladatelov brmlabu este nez vobec vymysleli stanovy a zalozili to... ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: dakujem, uplne zakladajuca clenka nie som, ale bola som pri tom od zaciatku a ten priestor je hlavne praca aktivnych nerd-clenov, ja bezne akurat kibicujem... ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    na sushi jdu v pátek, takže to bych nepřeháněla, jinak jsem pro každou špatnost ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Devcata, mam z vas radost :) Doufam ze ted se muzsti ucastnici jenom pohrnou :)

    btw alex, vcera jsem se byla podivat do brmlabu, a ten prostor mne velmi okouzlil, ted jsem se nekde docetla ze jsi zakladajici clenka, takze ti to musim pochvalit :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BESTIEVSAMETE: 15:00 zni velmi rozumne, pokud neni nikdo proti tak bych to stanovila jako oficialni cas.

    ad kalorie, osvedcena je restaurace http://www.charlestonrestaurant.cz/index2.htm minule jsme byli na sushi na vinohradech, a myslim ze jsme otevreni i jakymkoli dalsim navrhum, pokud o necem vis co by stalo za navstevu....
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    prima :-) já budu pokoušet sauničku někde u podlahy anebo taky plavat :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: tak to ja kludne vydrzim v bazene i 2 hodiny (s optional prestavkou na vyskusanie pary), vecsinou je potreba ma z bazenu tahat, takze s cakanim by nebol problem, vorvan bude plavat... ;)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    P.S. kde se pak budou nabírat spálené kalorie? :-)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    hele hele, já hodinu a půl v sauně nevydržím ani náhodou, nesnáším jí dýl jak 2x po 5ti minutách ještě na spodní sedačce :-)
    Tak se při čekání budem nudit dvě, já tam zkusím pobejt trochu dýl, ale zase abych přežila :-)
    Btw. čas bych hlasovala 3tí a dál ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ALEXIS: ano, plavu/em cca 45 minut, saunime se cca hodinu a pul, jime do naplneni tel :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: ja i v pare vydrzim max 10 minut s 5 pauzami pod ladovou sprchou... ;)
    takze haromongram je najprv plavat, potom sauna a nakoniec jedlo?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ALEXIS: ha, jak to provest? my v te saune vetsinou lelkujem docela dlouho, tak hodinu a pul, to by ses asi nudila na nas cekat... je tam i para a nejaka lehci sauna, ale nevim jestli to je reseni... pripadne muzu nabidnout pripojeni se jen na plavani nebo jen na veceri potom?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRONEMA: tento vorvan by siel plavat, ale obavam sa, ze sauna by ma zabila...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    vikendove plavani a sauna tentokrat jiz v sobotu! presny cas bude jeste urcen, hlastne se vsichni, ucast prislibila i BESTIEVSAMETE a to si nemuzete nechat ujit!
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    FRONEMA: respect! ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: tak navrhuju sraz v 14:00 u pokladen v Axe a mysi pripadne muzeme udelat nejaky predsraz na jiraku....
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FRONEMA: Teď jsem ještě po nemoci, ale příští víkendu už bude plně saunoschopný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam