• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    IT´S LEGAL TO BE DIFFERENT :)
    What Doesn’t Kill You Simply Makes You Stranger
    Wow it is amazing how fucking crazy I really am

    I'm here on this planet for experiencing and I want to be a creator, not a victim.
    I'm willing to learn and keep learning. I am willing to experiment with life.
    I am more interested in discovery than carefulness.
    I can depend on my alertness more than my certainty that I'm right.
    I am more interested in learning than in protection.
    rozbalit záhlaví
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PIGSTER: juuu dj pigster! akorat predpokladam ze to bude v dobe kdy fronemy spi i kdyby se kolem strilelo, co?
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    mensi promo, kdo chce, at dorazi, bude to znacne silene (upozornuju dopredu)

    https://picasaweb.google.com/lh/photo/2ZUK7cPY2uISAqmf4RM_I2n9L1LypmXOtu9Vw6TFE7o?feat=directlink
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BRUNN: dobry!
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    Jedu metrem z práce, čtu Neuromancera, půjčeného od TCKS a vlak právě přijíždí do stanice,
    čtu pasáž "...když se dveře se sykotem otevíraly...", dveře se se sykotem otevřou a dovnitř vstoupí Altair.
    Matrix.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    zachyceno v jinem klubu, zdroj se mi nepovedlo potvrdit ale stejne mi to prijde genialni

    Namkhai Norbu říká: Když máš kozu, máš i kozí problémy.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: It is a new world!

    Shakespeare in Love (2/8) Movie CLIP - It Is a New World (1998) HD - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OJZhDHdlk3w
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    nezajima nas nahodou?
    | Překonejte sami sebe!Tepfaktor
    http://tepfaktor.cz
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    TENCOKACISTROMY: navrhuji pro vinohradskou skupinu (nás dva) sraz na JzP už ve 13:20, pro jistotu, ať na nás ostatní na Veleslavíně nečekají.
    MILLY
    MILLY --- ---
    Nj, vím o tom zítřku odsud, ale jdem od 3. pak na Wintermeeting (sraz divnejch lidí- subkulturních- metal, gothic, loli) a až pak na bazar, tak je mi líto, že půjdem zvlášť...., ale na bazaru se asi potkáme. :-D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BRUNN: ok, budu tam (az na velleslavine)
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    BRUNN: timto hlasim ucast
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    BRUNN: Můžu se také přidat?
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BRUNN: Bezva, ja jsem za.
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: Tak sobotu mám volnou.
    Pokud není spěch, navrhoval bych sraz na místě (tramvajová zastávka Nádraží Veleslavín) ve 14 h (tj. 2 hodiny před koncem akce),
    resp. předsraz ve vestibulu metra Jiřího z Poděbad ve 13:30 pro vinohradskou buňku.
    Po zvládnutí průchodu tunelem a výstupu na povrch na Vypichu se můžeme najíst ve vybraném podniku.
    Já pak budu pokračovat na Bazar do Ateliéru.
    BRUNN
    BRUNN --- ---
    FRONEMA: Souhlas ! Škoda každé zbytečně zapálené postele.
    Ja čekám na čtvrtek na upřesnění jedné pracovní akce na sobotu a pak budu vědět jak (ne)můžu.
    Pokud nebudu muset v té době někde stát prevlečený za Zebru, viděl bych sraz nejdříve po poledni.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    fanousci tunelu, jak to v sobotu udelame? ja bych uplne neprepalovala zacatek, nerada bych aby bylo potreba nekterym jedincum zapalovat postel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam