• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMAFronémin pelíšek - You just have to keep breathing
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    RANMA
    RANMA --- ---
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    FRONEMA: týjo, těstový pixely :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    konfigurovatelna pecici nadoba
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    STENNY: děkuji :) Asi mě nejvíc překvapujou ty živý pocity, co v tom snu mám. to sem nikdy neměla. díky ;)
    STENNY
    STENNY --- ---
    BESTIEVSAMETE: Expert určitě ne, ale při práci se sebou mi hodně pomohla tahle minisérie článků: http://eprakone.wordpress.com/sny-ich-vyznam-a-praca-s-nimi/
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    FRONEMA: Nikdy v životě jsem tam nebyla, ale ve snu tomu říkám Mexiko. prostě se různými více a méně pošahanými způsoby dostanu tam, vždycky zjistím, že sem na tom samým místě, zkontroluju telefon a pak si uvědomím, že tam není Jakub se mnou a že mi chybí. Takže místo koupání v moři a užívání si (je to tam fakt nádherný) běžím na autobus, kterej zrovna pravidělně v tu dobu jede na letiště.. Obvykle ukecám řidiče, aby mě vzal a pak se probudím. Akorát dneska mě nějak nechtěl vzít a já se probudila hrůzou, že se nedostanu domu.
    Obecně bych řekla, že je to jen směska toho, že fakt chci někam do tepla s tím, že mám Kubu ráda, ale nechápu, proč furt to samý místo a proč si to pamatuju? Normálně si pamatuju jen sny, kde padám, nebo kde padá z okna naše kočka (ale ta už jednou vypadla, takže to je traumatickej zážitek spíš :-) )
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BESTIEVSAMETE: My tady mame sny radi ale experti asi ne... Ale par otazek, je to nejaky misto kam bys mohla realne zajit? Poji te k nemu nejaky silny vzpominky nebo emoce?
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Nějakej expert na sny tady? Pořád se ve snu vracím na stejný místo a pořád z něj pak utíkám domu. Sem na hlavu? :-D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    Musím se i zde podělit :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    FRONEMA: „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist“
    Albert Einstein
    RANMA
    RANMA --- ---
    FRONEMA: Hm, 28 ma jen 3 pismena?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam