• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KETHAMINAPRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MVEK: V areálu si pronajala nějaké budovy Pekárna Kabát a peče tam docela dobré věci. (Ale už bohužel nemaj prodejnu přímo u pekárny, jako na staré adrese v Krči. Nejblíž mají nějaká okýnka u stupů do metra na Budějovické.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Netušíte, co občas sladce voní mezi zastávkami Pekárenská a Vyskočilova? Obvykle na křižovatce V Zápolí a Pekárenské.

    Přece Michelské pekárny už dávno nefungují, ne? Cítil jsem to asi například minulé pondělí nebo kdy, ale také nějaký rok zpátky mimo předvánoční dobu, proto to nepovažuji za náhodu a něoho pekoucího cukroví.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    SIR_PROMOE:
    15.00 začátek (zdobení perníčků; výstava rukodělných prací v Café V zahradě; prodej triček Nusle More a Tričko ze čtvrti; doprovodná muzika; stánek se svařákem a dalšími dobrotami od Bašty . . . )
    od 16.00 zdobení stromečku pro nejmenší
    Vystoupení busking dua Dita & Eliška (cca 16.30-18.30/17.00-19.00)
    17.30 rozsvícení stromu
    19.00 Open END
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    SIEMENZ: odkaz mi nefunguje, od kollika je prosimte to rozsveceni? Dekuju
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    SINEAD: Na Hase brousej profici
    Kousek id Synkace
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SINEAD: Tyjo to bude super. Kéž by měli denně aspoň do devíti.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    THAIGRR: Jenze ja potrebuju do konce tydne...
    LORD_DE_SEIS: Dik, super.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    SINEAD: až zase v prosinci otevřou kluziště na Pankráci, tak tam taky brousej
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SINEAD: nevim jestli v každém, ale v tomhle je v ceníku uvedené mají (za 170,-)

    Ceník | Broušení, ostření nožů, nůžek, pilové řetězy Praha
    https://www.brouseniexpres.cz/cenik/
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    LORD_DE_SEIS: Dik, nasla jsem to jen na street view to jsou nejaky domaci potreby...takze se to dela i v normalnim nozirstvi? Ja myslela puvodne ze musim hledat nakej ski servis...pak bych mohla zkusit Denka tady na Taborsky.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SINEAD: jestli nevadí pod kopcem, tak tady: Sekaninova 1021/26
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Cus, nemate nekdo tip kde by mi v okoli Vysehradu nabrousili brusle?
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Tak Penac uz vypada nadejne. Jak ja se na nej tesim. Ted jsem zas o vikendu musela obehnout Zabku a 3 vietnamce, abych sehnala blby mrazeny fazolky.

    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    DRACONIK: Vacuum je klenot, nadávám si, že jsem ho objevil až loni! Ve vnitrobloku je zahrádka, dole je vzduchotechnika, super fotbálky, DJs, vybavenej bar a nějaký pochutiny včetně veganský pizzy. Domov <3
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    LIQUID_SOUND: hele ma to kamos a jeste jsem tam nestihl dovalit taky. tak to vyzkousim a dam vedet :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    DRACONIK: Jooo toho jsem si všimnul několikrát, když jsem jel kolem, ale bál jsem se tam nějak vlízt. ;) Plus koukám, že bych musel bejt člen nebo čekatel.

    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    LIQUID_SOUND: sice to nejsou uplne nusle, ale Vakuum by mozna vyhovovalo
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    OTAVA: Super! Stokrát díky za tip! Neznal jsem.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LIQUID_SOUND: brácha na triku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam