• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANNIEQueer cinema loves Phillip Morris
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    a jeste tomuhle jsem neodolala (to je pan Frank N. Further, pro neznale hlavni postava filmu, mimozemsky transvestita a absolut sex-on-legs:)
    Photobucket
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    drazi pratele queer cinema, tak koho zitra vidim na RHPS?
    ja kdyztak budu ta zhyrala pokojska s fialovymi nakrepovanymi vlasy a vedle sebe budu mit blondatou slecnu v zlatych satech zastupujici zenskou verzi rockyho horrora :) a mozna nejake dalsi pratele, ktere jeste lamu, at nejsou srabove a vytahnou ze dna skrini podvazky :)

    Photobucket
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: jo tak o tom celosvetovym sem nevedela... Moje nejsposlednejsi informace byla, ze pro USA neni distributor vubec a v Evrope se to zdrzuje. Tim padem beru zpet vse...
    A jinak ano, vsichni to chcem videt :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: a hlavne chci kurva videt ten film :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: ale oni to stahli celosvetove, a chtej to dat jen na dvdcka. nekde jsem k tomu cetla velmi prapodivne duvody, nekde to mozna jeste najdu. ja distribucni praktiky zpusobu kterys popsala znam, ale tohle je az prilis od veci. (a ano, je financni krize mimo jine, ale to je neomlouva)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Nechci se zastavat spinavejch praktik distribucniho byznysu, ale nemusi to souviset se zbabelosti, ale ciste s tim, ze je ted kvuli krasnymu pocasi 60% pokled navstevnosti kin, treba. Nebo proti tomu muze do kin nastupovat neco s podobnom cilovou skupinou a nechtej se delit o navstevniky. Tohle ruseni premier na posledni chvili je celkem bezna praxe...
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    LURA: protoze by to museli vysvetlovat, a v tomto pripade by to bylo podle mne jemne receno impertinentni. zbabelci...
    LURA
    LURA --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: Pozdrželi, protože se nenašel distributor, právě :-(
    Jen mě udivuje, že když avizovali, že 16.4. bude premiéra, že nikde nepíšou o tom, že teda ta premiéra teď nebude...
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    LURA: ja cetla ze celkove pozdrzeli to distribuci... nemate to nekdo? mne se bloknul torrent v pulce stahovani a nemuzu to jinde najit, a jsem na to kurva zvedava. ten pribeh je genialni, otazkou je spracovani :) ale i kdyby to nebylo uplne dobry, tak ewan zachrani jakykoliv film.
    LURA
    LURA --- ---
    Dnes měl mít v Čechách premiéru film "I Love You Phillip Morris". Strašně mě udivuje, že je ticho po pěšině a nikdo se ani neobtěžoval napsat, že ta premiéra nebude/bude v nedohlednu.
    Podrobnější informace tady: http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/scotland/article5908016.ece
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: :D :D :D Zkusim to, ale kdyz tak zapusob silou sarmu i ty. Ja sem ho nevidela ani nepamatuju...
    Jinak jo, zkusim Columbii :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: to je Columbia :)
    hele, nezapusobila bys na sveho nejkrasnejsiho spolubydliciho at jde za franka? ja zkusim sehnat rockyho, uz mam jednoho nic netusiciho kamarada v merku
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ja mam prave strasny dilema. Uvazuju o slecne ve flitrovanem topu a cylindru (je v RHPS i VG) a u ktery si za boha dneska celej den nemuzu vybavit jmeno (stydim se, ale ja ten film fakt uz dlouho nevidela)...no kazodpadne sitovanejma puncochama a korzetem nikdy nic nezkazim :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: :))) dik. za co jdes ty?
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ve spaleny je pujcovna kostymu. Myslim, ze sluzku by tam mit mohli... ;) (ty stejne nic jinyho nez Magenta byt nemuzes, vlasy nevlasy ;) )
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ANNIE: doufam. nevis kde bych do soboty sehnala kostym sluzticky? (s temi vlasy tom vidim na Magentu:)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: uzasny! Kostymy povoleny???
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    ROCKY HORROR PICTURE SHOW na platne a o pulnoci!!!
    svetozor, sobota.
    Let's do the time warp again!!! 'cause we love that rock'n'roll
    LURA
    LURA --- ---
    Byli jste někdo už na Febiofestu? My zatím zkoukli "A svět byl můj" a "Druhé šance" - obojí se nám líbilo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam