• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    BOUCHI: Psal jsem to narychlo v tramvaji, a tak jsem opomenul zmínit, že ve VOP bylo uvedeno 3-21 dnů. Chtěl jsem se tedy jen ujistit, že to bývá méně. Tedy, děkuji za ujištění!

    LITTLELI: Taktéž děkuji.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    BOUCHI: tohle je scifi. ale ja jsem ve stredu odpoledne objednal a v sobotu rano zazvonil jezisek .) takze to jde.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PATEJL_CZ: Ted pred vanoci se vsechno posila obchodnima balikama (jak se ostatne pise na uvodni strance eshopu) kde posta garantuje doruceni do 1 pracovniho dne. Cili stihnutelne by to byt melo.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    Nevíte, za jak dlouho Dorn dorazí po objednání u ALtaru? Dodací lhůta je 21 dnů, což bych do Vánoc nestihnul. Původně jsem se chtěl stavit v jejich prodejně osobně a třeba koupit i nějaké hlavolamy, avšak nevyšlo mi to.
    MATHES
    MATHES --- ---
    nebo jestli mate nekdo alespon link na pravidla...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kdybyste nekdo meli v planu to nekde zahrat v hospode, tak bych si to rad zkusil... nechci kupovat zajice v pytli (po zkusenosti s Age of Mythology - The Boardgame, kde se unikatni bojovy system zmenil v totalni chaos a marne hledani v pravidlech...)
    PECA
    PECA --- ---
    BOUCHI: tak to je docela skoda, protoze tech figurek mam relativne dost a prakticky je nepouzivam. ale cekal jsem to, soude podle fotek.
    no, mozna si dam tu praci a zkusim plan naskenovat a vytisknout vetsi.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Tak to by problem byl, na policko vic nez 15 mm kolecko nedas.
    PECA
    PECA --- ---
    LITTLELI: No, pote, co jsem precetl navod, uvazuju, ze to preci jenom rozbalim a zkompletuju. Deti bych k tomu nepustil, to bych mel polipany kde co, jenom ne kolecka :-)

    Jinak, jak jsou ve skutecnosti velka policka pro "spalicky"? Jestli by jako byl/nebyl problem pouzit figurky z DnD mini / DrD+ (prumer podstavce je asi palec (2,5 cm))
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no mne to pak slo dobre .-) byl jsem mirne prekvapen, kdyz zacaly pribyvat priserky.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Zkrátka jsou hráči, kterým každý tah trvá dlouho
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    jo jenze co PAVLINA2 nedodal, ze jsem musel prostudovat cela ta pravidla :) coz jsem delal 'on-the-fly'
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PAVLINA2: Hm, pri nekterych testovacich hrach, jichz jsem se zicastnil, zas byl potreba casovy limit pro hrace (aby se hra neprotahovala).
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    LITTLELI: Když už tu píšeš jak jsi mě poslal ve hře pod kytičky tak by si měl dodat že jsem se s Vašíkem vrhal na pomoc Elišce, kterou si chtěl zabít první :-)

    Jinak další poznatek ze hry - určitě to chce zavést ono pravidlo pěti minut pro pána zla, jinak se hra neúměrně protahuje. Méně minut nedoporučuji ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    btw kde se tahle hra da koupit a co stoji?
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    LITTLELI: Ech, o navykovosti bychom tu mohli vypravet pekne dlouho :) Ale diky za tve postrehy, vezmeme si je k srdci...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    no aby se to neosmatlalo od casteho hrani :)
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    LITTLELI: Eh? Co myslis "zalisovanim do folie"?
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    a musim se pochlubit, vlakal jsem jednoho z hracu do osklive pasti, pri ktere prisel o vsechny zivoty behem jednoho kola. ale to az potom co me zabijeli priserky po trojicich. pekne rychle se uci sycaci :) je to navykove a hezky malovane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam