• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Nebo čekáte až na štědrý večer... ? :)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Tak už jste to někdo hrál mimo předváděcí akce?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ALISTAIR: Konecne :)
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    Tak uz mam take vlastni Dorn!
    (ale hra musi cekat pod stromkem:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ALISTAIR: nechcete distribuovat treba pres Brloh v SK? http://brloh.sk/ Dodavaji snad vsechno sf a f na slovensku kam se clovek podiva.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    ARFEA: On za svoje příjmení nemůže :)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    ALISTAIR: Pravidla předem jsou dobrý nápad. Alespoň ti, kdo rozbalí krabici až po stromečkem, se budou moci předem připravit a třeba i rovnou uspořádat štědrovečerní hru.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    DAVESADE: Do toho :) Dej pak vědět dojmy. Chce to co nejvíc reflexe. Kritika, nápady, poznámky, dojmy... všechno je vítáno.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tak já si to asi taky obhjednám.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    LITTLELI: Rádo se stalo :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    ja myslim, ze je to skvele rozhodnuti. dekujeme!
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Nakonec jsme se také rozhodli předhodit v plén pravidla, ať nikdo nekupuje zajíce v pytli. Najdete je zde:

    http://www.dorn.cz/pravidla.htm

    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Tak na stránkách teď najdete ve FAQ seznam obchodů, kde Dorn je.

    ZDE

    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    BOUCHI: Psal jsem to narychlo v tramvaji, a tak jsem opomenul zmínit, že ve VOP bylo uvedeno 3-21 dnů. Chtěl jsem se tedy jen ujistit, že to bývá méně. Tedy, děkuji za ujištění!

    LITTLELI: Taktéž děkuji.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    BOUCHI: tohle je scifi. ale ja jsem ve stredu odpoledne objednal a v sobotu rano zazvonil jezisek .) takze to jde.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PATEJL_CZ: Ted pred vanoci se vsechno posila obchodnima balikama (jak se ostatne pise na uvodni strance eshopu) kde posta garantuje doruceni do 1 pracovniho dne. Cili stihnutelne by to byt melo.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    Nevíte, za jak dlouho Dorn dorazí po objednání u ALtaru? Dodací lhůta je 21 dnů, což bych do Vánoc nestihnul. Původně jsem se chtěl stavit v jejich prodejně osobně a třeba koupit i nějaké hlavolamy, avšak nevyšlo mi to.
    MATHES
    MATHES --- ---
    nebo jestli mate nekdo alespon link na pravidla...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kdybyste nekdo meli v planu to nekde zahrat v hospode, tak bych si to rad zkusil... nechci kupovat zajice v pytli (po zkusenosti s Age of Mythology - The Boardgame, kde se unikatni bojovy system zmenil v totalni chaos a marne hledani v pravidlech...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam