• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    PHEPAK: Závis... já dnes dorazím pozdě, takže si to vyzvednu asi až zítra... 8-/
    No, co se dá dělat 8-)))
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    joo, mně, už to došlo tak super hned večer to vyzkouším :)
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Tak jsme vcera dostali rozsireni z vyroby, rozesilalo se skoro 50 objednavek a zbytek se bude posilat v pondeli dopoledne.
    SPEEDI
    SPEEDI --- ---
    PHEPAK: Neni zac ;) Choros je muj numero uno!
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    SPEEDI: díky myslel jsem si to jen mé spoluhráče se nedařilo přesvědčit :) jo po celé mapš to by byl pekelnej hrdina :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    BOUCHI: Díky za odpověď. Za den, dva bych se ptal na to samé 8-)
    SPEEDI
    SPEEDI --- ---
    PHEPAK: viz choros.. nn je to za 1x utok, ale svou otockou zranuje VSECHNY nepratele stojici na sousedicich polickach. Sousednich myslim samozrejme jenom ty nejblissi ne celou mapu :D
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Super, ok díky za info, a ještě jedno info ke hře, když hrajeme a třeba choroš na 1.levelu, má 1útok a 1xotočka, bere se otočka za ten 1útok nebo je to útok navíc? Díky.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Podle aktualnich zprav z vyroby bychom meli cca v polovine pristiho tydne dostat do Altaru prvni varku a hned vzapeti se budou vyrizovat objednavky.
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    Zdar chci se zeptat, když jsem si objednal v předprodeji pokračování, za jak dlouho ho mám zhruba očekávat?
    ORC23
    ORC23 --- ---
    no vpodstate jo ...je natom neco vneporadku?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    ORC23: Myslis treba eshop Altaru coby vydavatele? :-)
    ORC23
    ORC23 --- ---
    ZELGARIS: no to vam to trvalo :) ...ze nektery eshopy to meli v nabidce driv nez na ofiko strankach
    ZURG
    ZURG --- ---
    ZELGARIS: hustý :)
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    :) taky, už mám objednáno tak se těšíme :)
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    ZELGARIS: juchu! teda ale vypada to vazne dobre, tesim se jak malej Jarda :-)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyz uz je ten svatek, pripravili jsme si pro Vas informace o rozsireni (kdyby si jich nahodou nekdo nevsiml na oficialnim webu)

    Dorn - Kostějův věčný návrat

    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    PHEPAK: Aha. No v Rytirovi to urcite mit budou mezi prvnima, ale samozrejme az to vyjde (coz bude v druhe polovine rijna).
    PHEPAK
    PHEPAK --- ---
    BOUCHI: neboj to jsem pochopil :), byl jsem se jich ptát kdy a jestli to u nás v černým rytířovi budou mít, každopádně jsme o krok blíže. Sice se borec tvářil, že neví, ale když jsem říkal, že na Altaru, už maj předprodej tak říkal, že tam objednávaj tak, že jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam