• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELGARISzelguv skicak and stuff
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    ZELGARIS: not even try?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    PANORAMIX: Hehe, tak to fakt ne :D
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    http://cdpred.com/senior-concept-promo-artist/ by mohlo být něco pro zelga?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ZELGARIS: bozi! tesim se na barvicky :) vyrazy tech skretu jsou dokonaly, hlavne toho vykukujiciho zpoza pytle :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Konecne hotovo a ceka na obarveni...

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    A jedna rozpracovana vanocni ilustrace

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---








    KJON
    KJON --- ---
    Dobrý potapěč.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    jj, hodne povedena posledni serie,,, mas to najednou prokresleny vic, nez jsme u tebe zvykli, hooray:)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ZELGARIS: Vý - bor - ný!
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---










    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Konecne jsem se dostal k naskenovani veci za posledni tri tydny.
    Neco kresleno klasicky v hospode, neco na Splash 2012 (v "akci" me muzete videt na http://www.youtube.com/watch?v=XgGxCIPJ4WY&feature=plcp @1:29) a neco na letosnim Ostravskem MAniFestu (vsecho obycejny 0,1 liner a tenci copic liner).









    Priprava na fanart Volgarra vikinga



















    Concepty maskota Greedy-C pro web IsThereAnyDeal.com, pro ktery jsem delal i webdesign.
    Postava vychazi z personality core z Portal 2 napojeneho na telo (nektere prvky silne inspirovany Zerem z herni rady Megaman Zero). Prvni varianty jsou muzska verze, ale nakonec jsem se rozhodl pro zenskou.





    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MACOMIX: Pekne, ale treba musim byt zitra rano tady http://manifest.ostravstiotaku.cz :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: no, mohlo být více, ale ona se taky řada lidí nepřiznala, že tam je :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    R0C3S3K: No, z nyxu nas tam zas tolik nebylo, viz Hunteruv klub.
    Tak snad nekdy priste a za necely rok je zase Crwecon, kde se pravidelne schazime a kreslime, a snad bude i neco drive.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ZELGARIS: hm tak to je fail vol.2,,, v sobotu jsem nebyl v praze, chtel jsem prijit aspon v nedeli, ale nerozchodil jsem kocovinu,,, to jsem fakt dement,,, jsem evidentne prosvihl spoustu lidi:/
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    R0C3S3K: You fucking kidding me, ted o vikendu se nas par seslo na Splashi :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    jj, mam takovej pocit, ze prave to, ze ta vysledna kolorovana verze neni ani uplne vektorova, ani uplne kreslena, tak je to takovy napul cesty,,, kazdopadne doufam, ze budes v praze brzy na nejakym conu, naposled v crossu jsem prisel s krizkem po funuse
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    ZELGARIS: řek bych že to je ve výrazu tváře...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZA: Mam slabost pro zelenou :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam