• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELGARISzelguv skicak and stuff
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Na kresleni tradicne furt neni cas ani nalada, ale aspon jsem na letosni vanoce tvoril jinak.
    Po 20+ lete pauze jsem se vratil k "malemu legu" jak rika nas triapullety potomek a chtel jsem pro zenu na vanoce neco specialniho, tak jsem ji vytvoril custom set.
    Vice info v LEGO klubu [ ZELGARIS @ Lego - stavebnice pro vsechny generace ]

    KJON
    KJON --- ---
    ZELGARIS: Znám někoho, kdo začal zas v září.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Yeah tak ted jsem zjistil, ze uz je sesty den inktoberu a ja jeste nezacal :)
    For some reason jsem si myslel, ze je to az za mesic...
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ZELGARIS: tak koukej kreslit;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Tak se blizi dalsi inktober a asi to bude stejny fail jako posledni roky :)
    Nicmene, Inktober stranou, byl jsem obdarovan starickym Samsung Galaxy Note 3 s S-penem a je fajne.

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Uz jsem tu dlouho nic nedal a dle ocekavani Tomase by zbytek Inktoberu 2017, ktery jsem se snazil restartovat minuly rok, a opet selhal, mohl byt tento mesic :)

    A tady je par prvnich dni z lonskeho inktoberu - dokonce jsem se drzel i oficialnich temat a vybiral mezi hrdiny a situacemi z mych oblibenych her.
    Tady je twitter thread - https://twitter.com/zelgaris/status/1047058264079458307 - a nove vytvory (az/jestli budou) najdete s nejvetsi pravdepodobnosti tam :)

    01 Ranno z Rivals of Aether


    02 Dandara


    03 Overcooked a standardni situace se spalenym steakem :)


    04 X'tabay z Guacamelee 1 a 2


    Berte to i jako doporuceni na dobre hry
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZELGARIS: 2019
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyby nekoho zajimalo 2, zbytek inktoberu bude nekdy v prosinci lednu :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo, tak zbytek inktoberu bude v duchu mych oblibenych her z posledni doby
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    #inktober2017 day 03 - fanart na Steamworld hry
    zleva Rusty (Dig 1), Piper (Heist), Dorothy (Dig 2), Fen (Heist)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    #inktober2017 day 02 - Hollow Knight fanart opet :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZELGARIS: tak som sa tvaril vcera ked som po niekolkych hodinach nasiel bug. chybajuce zatvorky...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Uz jsem to daval i do Malujte klubu, ale pro poradek i tada
    Po narocnem auditu v praci
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    R0C3S3K: Nedotazenost a upatlanost, yeah, presne to jsem tam po tech x hodinach chtel :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    me to taky prijde fajn, libi se mi i ta koncepotva 'nedotazenost' a jista 'upatlanost' – po tech cernobilych skicach je to fakt super zpestreni
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZELGARIS: vypravej mi o tom:)

    jen jsem chtel rict, ze tomuhle by nejspis stacilo jen trochu vic casu na dotazeni do plnohodnotnyho artworku:) a ten druhej je fakt super:)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GANDHI: Dik, ale mam asi prilis vysoky standard a fantazii a k tomu stale nedostatecny skill na realizaci.
    Aspon jsem se k tomu zase dostal a hodlam pokracovat.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZELGARIS: nahodou imho dost povedeny (ten prostredni ma super dynamiku) :) dela to dojem concept artu
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ilustrace pro Steam cards (a profile backgrounds) do Void Raiders kreslene podle hernich lokaci a malych pixelartovych predloh - takhle to dopada, kdyz skoro dva roky nesahnu na tablet a zas neco kreslim na posledni chvili :)
    Void Raiders k sehnani na Steamu - http://store.steampowered.com/app/445600/





    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    A o rok pozdeji... i kdyz uz to ani neni aktualni, protoze syn se rozhodl narodit drive, nez jsem to stihl dokoncit :)



    http://zelgaris.com/_temp/one-year-later-full.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam