• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELGARISzelguv skicak and stuff
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    me to taky prijde fajn, libi se mi i ta koncepotva 'nedotazenost' a jista 'upatlanost' – po tech cernobilych skicach je to fakt super zpestreni
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZELGARIS: vypravej mi o tom:)

    jen jsem chtel rict, ze tomuhle by nejspis stacilo jen trochu vic casu na dotazeni do plnohodnotnyho artworku:) a ten druhej je fakt super:)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GANDHI: Dik, ale mam asi prilis vysoky standard a fantazii a k tomu stale nedostatecny skill na realizaci.
    Aspon jsem se k tomu zase dostal a hodlam pokracovat.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZELGARIS: nahodou imho dost povedeny (ten prostredni ma super dynamiku) :) dela to dojem concept artu
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ilustrace pro Steam cards (a profile backgrounds) do Void Raiders kreslene podle hernich lokaci a malych pixelartovych predloh - takhle to dopada, kdyz skoro dva roky nesahnu na tablet a zas neco kreslim na posledni chvili :)
    Void Raiders k sehnani na Steamu - http://store.steampowered.com/app/445600/





    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    A o rok pozdeji... i kdyz uz to ani neni aktualni, protoze syn se rozhodl narodit drive, nez jsem to stihl dokoncit :)



    http://zelgaris.com/_temp/one-year-later-full.jpg
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Dlouho jsem tady nic nehodil, tak aspon posledni zakazka ;)

    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    PHOB: JJ, design karet je dany uz nekolik let, ale popravde dobre plni ucel (a je to pokrok oproti puvodnimu designu, kdy kazda karta vypadala stylove uplne jinak).
    PHOB
    PHOB --- ---
    ZELGARIS: ilustracky paradicka, ale ten design karet neni moc pohledny :) at zijou filtry z photokramu :), ale s tim Ty asi nic nemas co ? :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KJON: Snad se toho casem zase nekdo ujme - nebylo by to prvne :)
    KJON
    KJON --- ---
    ZELGARIS: To je škoda, že zrušili. Byla mi to sympatická i když jsem ji nikdy vlastně nehrál. Ale i tak dobrý, je vidět, že hráče pořád má.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    ZELGARIS: ano, ta slečna na té nové kartě má mnohem impozantnější zadek:) Lajk!
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KJON: Jen PDF edice, pac White Wolf, nebo kdo to mel na svedomi, tu hru zrusili, nicmene strasne dost lidi to stale hraje (taky jsem hraval a premyslim, ze hrat zase zacnu) a tak vysla uz druha druha komunitni PDF "tournament legal" edice.

    Jinak teda delal jsem i dve karty minuly rok (nebo to je mozna uz dva roky zpatky), ale ty byly narychlo a nejsou nic extra...

    KJON
    KJON --- ---
    ZELGARIS: Týjo, to je oficiálně karta? Pěkné
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZELGARIS: a greedy, right? right?!
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    PLUMM: Neco malo mam (prevazne klasicke cernobile skicy), ale furt ne a ne se dokopat to naskenovat...

    Ale tak aspon posledni karta do noveho PDF setu Unaligned do Vampire: The Eternal Struggle




    A jeste teda letosni MAniFest girl
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    člověče, kde to vázne? :) Čekam každej den na nový obrázky a jsem jako na jehlách. :)
    MATHUE24
    MATHUE24 --- ---
    wow, užastné :D koľko ty trvá tak nakresliť jeden?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo, tak dneska cca za ctyri hodiny (+/- zpozdeni vlaku) budu na Crweconu v Praze - [ Crwecon 2013 / conconvention / 8.6.2013 / CR - Praha - Praha, klub Cross (na rohu ulic Plynární a Jankovcovy, kousek od stanice metra nádraží Holešovice) ]
    Se stavte na jedno a pokreslit :)
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    aha, neumis polsky chapu :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam