• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    no nemas zac:)
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    BAARKA: jezis, to uz!!! bezi predprodej!!!
    dekuju za upozorneni
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    zatim:))
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    jo ty rezervacky pro vas jsou jen do 4.3.!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    :) jo ale lucerna je velika, do maleho salu je v prodeji jen 26 listku, ja na nektere delam rezervaci na dva listky, s tim ze uz vim, ze tam jit nemohu, delam tu rezervaci pro vas jako bonus k tomuto auditku, takze:

    tato rezervace je ciste protekcni:))
    kdo bude chtit jit do svetozoru do maleho salu a nebudou jiz listky, tak at mi napise a ja mu poslu heslo k rezervacce:))
    bara
    KAMILKA_N1
    KAMILKA_N1 --- ---
    nevim, jak je to mozne, ale sla jsem dnes do lucerny a svetozoru pro listky (vzdy 2) na 4 filmy a byly vsechny :) a ja se bala, ze uz budou skoro pryc...
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ve svetozoru taky! bacha na maly sal je tam strasne malo listku!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a kdy zacne predprodej? kdyz jsem byl v ponrepu a na perstyne tak se tvraili ze nejdriv tak pristi tyden. v lucerne pry uz bezi
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    jinak programy jsou v kine! jestli je tu nekdo z jineho reginu a chce mi pomahat, bylo by to super:)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    BULHI: vzahlavi je odkaz na CT
    DAW
    DAW --- ---
    Mozna, se da spousta filmu zkouknout na google video. Prave jsem tam nasel "The children of Leningradska"
    BULHI
    BULHI --- ---
    chapu to dobre ze to bude vsechno ceska televize streamovat na svym webu? nekde jsem to cetl ale uz nemuzu najit kde, tak jestli o tom nekdo neco nevite?
    ALTA
    ALTA --- ---
    PROKOP: dobrej tip!
    SHERY
    SHERY --- ---
    PROKOP: a jdou tam tedy pujcovat i dokumenty z minulych let...?
    MSM
    MSM --- ---
    BAARKA: Aero nechybí, tam Jeden svět není a pokud vím, tak už hodně dlouho nebyl. Chybí tam Perštýn a Městská knihovna.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    TEREZ: chybi, ale mela jsem na to jenom chvili:)) kdybyste se chteli stat spolutvurci klubu, tak vitam:)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    PROKOP: se pujcuje kazdymu kdo tam prijde?
    KFF
    KFF --- ---
    PROKOP: tak to jo:)
    KFF
    KFF --- ---
    PROKOP: Dobra rada! Tam sidli ten jejich archiv?
    KFF
    KFF --- ---
    KASUMI: To bude asi problematicke, filmy jsem si obcas pujcovala primo z archivu Jednoho sveta ovsem prostrednictvim kamarada pracujiciho v Cloveku v tisni..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam