• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Jonestown 5/5
    Beyond haste - 2.5/5
    We are together 4.5/5
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    tak mi to letos nejak uteklo pod rukama a byl jsem jen na jednom filmu. chtel sem jit na barmu, ale nemel sem nikoho kdo by sel se mnou (resp. mi to vybouchlo v ten den) a nakonec jsem sel na Ma nemilovana coz bylo celkem nezvladnuty a moc se me to nezaujalo. skoda pristi rok musim byt lepsi navstevnik.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    pardon Skytska suita:)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    tak vitezne filmy ve svetozoru: 19:30 Velky sal Kdyby se provinila, Most přes wadi
    21:30 - velky sal -lekce belorustiny, skryta suita
    22.00 -maly sal - hrbitovni klub
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    Já mám takovej dojem, že vítěznej budou dávat v Lucerně a ve Světozoru vítěze nějakejch dílčích cen.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    a tady

    jsem z toho trosku jelen, ale podle dnesniho programu ve svetozoru to vypada, ze uvidis viteznej film z urcity kategorie-a zalezi na case a sale, kam mas rezervaci...
    jestli se mylim, opravte me prosim..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    Mate nejaky tipy na viteznej film? Ja jsem byla mimo Prahu a na dnesek mam rezervovany listek na viteznej :))
    ANTTOSH
    ANTTOSH --- ---
    MSM: Jo, pak sem si to uvedomil. Ale dneska mi te clovek prisel nakej hoooodne zpomalenej :)) a to to byl fakt moc zajimavej film (Adnanuv navrat).
    MSM
    MSM --- ---
    ANTTOSH:
    KEPLIK:
    Člověk, co to odklepává na notebooku je někde u promítače. Minimálně v Lucerně, Evaldu a Ponrepu. A ať se to zdá podivné, je to tak.
    KEPLIK
    KEPLIK --- ---
    Ja byl na ctyrech, dva byly se sluchatky, dva s titulky, ale mam pocit, ze jen jednou zvlast promitanymi, a prijde mi divne, ze by u toho nekdo sedel. To muze udelat uplne totez doma u pocitace, odklepe to, cimz vytvori to casovani, a jeste ma moznost to po sobe opravit, kdyz si vsimne, ze neco netrefil.
    ANTTOSH
    ANTTOSH --- ---
    Ja byl zatim na dvou dokumentech (V jámě a Aids ocima mladych) a u obou sem titulky mel, jen chvilema sem zaregistroval, ze nesedí, ale nemam pocit, ze by tam u toho nekdo sedel/lezel :))
    KACZER
    KACZER --- ---
    to je zajimavy, taky kolikrat s tema titulkama je fakt silenej voser.. ://
    MSM
    MSM --- ---
    K těm titulkům - na JS se to dělá takhle: Filmy přeloží překladatelská firma a vytvoří soubor s titulkama bez časování. Ve všech kinech jsou dataprojektory se zalepenou částí obrazu tak, aby zbyl jen pruh na titulky. Je to napojené k notebooku a tam člověk z překladatelské firmy odklepe titulky podle toho, co se zrovna na plátně děje.

    Asi to tak vyjde nejlevněji. Každý film má jen jednu nebo dvě projekce, takže asi nemá cenu dělat časování, přidávat titulky na DVD nebo leptat na film.

    Minulý rok byly titulky ještě na VHSkách s nějakým cca načasováním a u video přehrávačů seděl člověk a pauzoval nebo přetáčel dopředu podle toho, co bylo třeba :-)
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    MRMNK: ja dneska byla na filmu Marcela a angl. titulky u toho byli...
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    YANA: je to tak jak rikas, jen na akreditace si muzes vyzvednout listky jen na den kdy ten film bezi a jen na den dopredu..stim, ze maly sal je beznadejne vyplenen...alespon dneska a zitra, s tim, ze od soboty je poslednich par kousku..
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    nemuzu nikde najit jestli filmy maji i anglicke titulky... nevite nekdo jak to je?? dik
    YANA
    YANA --- ---
    adresovano baarce ,)
    YANA
    YANA --- ---
    prosimte je to letos stejne sileny jako loni, s tema listkama?bo teda myslim spis zajmem o ne?esli sem to pochopila dobre tak predprodej je od 19.unora, akorat mi neni jasny esli se prodava jen urcitej pocet listku a urcitej pocet je "zarezervovanej" pro pripadny divaky s akreditacema?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam