• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    rozbalit záhlaví
    MAACA_K
    MAACA_K --- ---
    CEEYDA: na webu asi nebude, musíš oslovit jeden svět
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    CEEYDA: já ho přímo poslaný od jednoho světa..jestli je někde na webu, to nevím
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    AMOPRA:
    MAACA_K:
    kde je prosim vas ten archiv z min. roku ? jsou tam veci i ze starsich rocniku ?
    JANITA
    JANITA --- ---
    Ahoj, nechcete afro vystoupeni (bubny, tanec, divadlo) v ramci doprovodneho programu do Africkeho bloku?
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    web letošního ročníku jednoho světa je již v provozu: http://www.jedensvet.cz/ow/2009/index.php
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    potřeboval bych nějaké dokument týkající se Británie a nebo Ameriky. Nevíte, kde by šlo zjistit co přesně je v archivu (aniž bych musel na sokolskou)? diky.
    MAACA_K
    MAACA_K --- ---
    aha, já žila v domnění, že tam maj všechno, co kdy na JS šlo....
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    MAACA_K: v archívu mají jen určité dokumenty..a ty převážně mám
    MAACA_K
    MAACA_K --- ---
    AMOPRA: co takhle archiv Jednoho světa? tam maj všecko a ještě víc...
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    BUďte zdrávi,
    nemáte někdo na dvd nějaký dokument,co se promítal loni na JS?
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    HUGATCH: dobra vec, ten napad se mi libil, tak zase o jeden hlas navic:-)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    HUGATCH: odhlasováno..:) snad to vyjde..
    HUGATCH
    HUGATCH --- ---
    z mailu od kamaradky:
    pomožte nám podpořit projekt Jeden svět v Ostravě a Třinci, tím že mu pošlete hlas – hlasování je celkem jednoduché: http://www.prazdroj.cz/cz/odpovedna-spolecnost/nase-principy-firemni-odpovednosti/podpora-mistnich-komunit/prazdroj-lidem/radegast/hlasovani ,pokud bude hlasů dostatek, tak nám přiklepnou požadovanou částku.
    Tak moc děkuji za spolupráci a kdo má Jeden svět opravdu rád tak může šířit tuto informaci dál!
    RUBBERNECK
    RUBBERNECK --- ---
    dozvedel jsem se, ze JS 2009 bude doprovodnou kulturni soucasti CZ PRES. nevite nekdo, zda se podle toho chysta i nejake dramaturgicke zamereni ci akce?
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    pozvánka na promítání filmů festivalu Jened svět v Liberci

    http://www.afs.cz/cze_cz/view/7249
    GONCCHA
    GONCCHA --- ---
    MININA: dik! .)

    ac sem z viteznejch nevidela ani jeden (vlastne Obcana Havla jo, ale ne v ramci festivalu) tak jsem rada ze sem stihla jich aspon par zkouknout - V pasti (UA), Ztracena dovolena (CZ) a Lakshmi a ja (India), v jeden den takhle za sebou - hodne pestra kolaz... .)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    MININA: super, na to sem chtel celou dobu jit a bohuzel to nejak nevychazelo... kruci...
    MININA
    MININA --- ---
    za nejlepsi rezii to byl čínskej dokument Zločin a trest, reziser Zui yu Fa, takovej dost statickej film, ale dobry.. zvlastni oceneni dostal Obcan Havel
    MININA
    MININA --- ---
    Behave (U soudu), reziserka Maria Ramos.. Brazilskej dokument od soudu s mladistvejma..
    GONCCHA
    GONCCHA --- ---
    nevite kterej to letos vyhral?
    BURAK
    BURAK --- ---
    taxem videl asi 6 filmu a nejvic me zaujaly "Za svobodu" z Iranske revoluce, "Kauza Litvinenko" a "V Kotli" z izraelskych veznic...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    panka jsem si bral do huby omylem, o tom iráku to byl samozrejme pojar :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam