• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    a ve svetozoru se teda promita vitezny film divackeho hlasovani?
    MININA
    MININA --- ---
    ROXXA: divacky nejuspesnejsi zatim Barmsky DJ a Transporty do Polska.. uvidime.. co se hlavni souteze tyce nevim, ale ty filmari maj vetsinou divnej vkus :) predevsim na to koukaj z filmarskyho hlediska, jak je film udelanej, kamera, technika atd., nez ze by se extra zajimali o temata..
    MININA
    MININA --- ---
    CHEROOKE: prave ze ne, taky prvni zazitek, byla sem tam s kamoskou z JS, ale taky bych zasla castejc..
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    a Létající draky někdo viděl? Stojí za to na ně fičet do Prahy? :)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    SHEILA_B: pokud vim tak rezervace nejdou...pokud teda nemáš známe na kase:)))
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    Lama dotaz - jak je to s rezervackama??
    Chceme dneska nad Pod urovni more, ale nejak jsem nedohledala jestli je mozne se tam dostat, dostala bych se pro listky tak kolem 16hodiny....
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    BAARKA: ve světozoru je schodolez, jak je to jinde nemám ponětí, loni byl ale určitě i v lucerně.
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    tak se připojuju ke chvále Burma VJ...zvbláštní a jedinečnej dokumnet...jen sme dospěly k názoru že holýma rukama asi nic nezmůžou...

    pak sem se dostal na Daleko od vesnic...dokumnet podle mého očekávání-jak záběrama i pojetím..jen některé pasáže mi přišly zdlouhavé...
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ROXXA: to je neni problem JS ale spise kin, kde se to odehrava..
    a myslím, že situace se jen tak bohužel nezmeni..
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    takže to budou promítat to pod úrovní moře? na to jsem taky chtěla jít.-)


    a ještě jedna věc, nevím jak je to s barierovostí, ale zdá se mi, že tady v Praze se člověk s tělesným postižením nebo s úrazem na JS nemá šanci dostat.......příště by to chtělo taky něco v tomto směru podniknout....
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    MODRAPUSINKA: jo viděla jsem to, líbilo se mi to moc, doporučuji, pracuje se tam zajímavě se zvukem.
    ale zatím u mě vede Barmský Vj.

    Prosím vás, nevíte které filmy zatím vítězí? chtěla bych jít na vítězný film, ale nechci tam v případě, že to bude už to co jsem viděla:-)
    KIKU
    KIKU --- ---
    Mne se rene libil moc a na diskuzi s nim mam v planu jit. Jinak me z festivalu zaujaly pouze Zapomenute transporty a Sedm svetel od Sommerove. Kazdy ma proste jiny vkus.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    BAARKA: no, to taky nechápu..(((
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    AMOPRA: ja mam prave ten samej pocit, o to víc me vydesilo, když H. Třeštíková říkala, že Reneé získal vízum do Prahy (ma ji zakazanou) a jede mluvit na školení projekce.
    vubec si nedovedu predstavit co to tem detem dá..??
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    BAARKA: reného jsem viděla kdysi a vůbec se mi to nelíbilo...(..pro mě nikterak zajímavý dokument
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    veliké dopručení: Pevnost...
    videla jsem v nedeli Reného i s diskuzí s Třešnákovou..asi potrebovala názor i nekoho dalsío, protože nevím moc jak s tím mám naložit,...videlste to nekdo??
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    MODRAPUSINKA: ne, ale kamarádka mi to doporučovala, snad to stihnu :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    videl jste nekdo nerusene ticho?
    ALTA
    ALTA --- ---
    tak ja zatim videla

    Barmsky VJ - urcite stoji za videni, paradni pohled na to, jak se dostavaj z takhle uzavrenych zemi zpravy ven a co proto je nutny obetovat.. uplne chapu, ze je divacky nejuspesnejsi zatim

    Svedectvi z tibetu - dalsi vec, kterou by mel videt kazdej.. myslela jsem si, ze mam docela dobrou predstavu o tom, co se tam deje, ale informace, ze na kazdyho tibetana v tibetu vychazi 1 cinskej fizl.. to me prekvapilo :( "libilo" moc

    Zahnat dabla do pekla - ukonceni obcansky valky v Liberii, o ktery se zasadily mj. liberisjky zeny,, jejich odvaha a odhodlani, vzhledem k "happyendu" je film pomerne pozitvivni (navzdory situaci tam v tyhle dobe), taky rozhodne doporucuju

    Jaderny comeback - celkem objektivni pohled na soucasnou situaci jadernych elektraren, reportaze z ruznych elektraren ve svete, ruzny pohledy ruzne zainteresovanych lidi, predlozena pro i proti, zajimavy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam