• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    SCREE
    SCREE --- ---
    zlo ty PAPIROVE HLAVY reknu Vam, clovek by to nejradsi poustel tem mladejm komousum k snidani ...

    Jinak kdo to dneska nevi, tak v Brne vyhral VITEJTTE V K.L.D.R. a budou to vysilat v kine ART dnes od 21:00
    To jen aby to tu nerezirovali jen prazaci.))
    KKKWIXXX
    KKKWIXXX --- ---
    vsem, kteri se podileli na letosnim festivalu, at uz jako organizatori ci divaci: diky, moc jsem si to uzila - spousta zajimabych filmu, lidi, debat. tesim se za rok .)
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    MELOO: diky, uz mam nakoupeno .))
    a doplnim dnes v 21.30 ve Svetozoru Gyumri
    MELOO
    MELOO --- ---
    schiffi + rybicka:
    Zahnat ďábla do pekla v 19:30 uvolnily s enormalni listky i akreditacni..
    zitra 19:30 Afgánské ženy za volantem
    31:30 Armáda v sárí

    sobota 19:30 Zahnat ďábla do pekla
    21:30 Pizza v Osvětimi
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    RYBICKA: ve Světozoru se od 21:30 promítá vítězný film za REŽII, což je český dokument Gyumri. od 19:30 se promítá jiný vítězný film, ale teď se mi nevybavuje jaký...
    MELOO
    MELOO --- ---
    ja tedy jenom k tomu bezbarierovemu pristupu:
    mame tady schodolez
    http://www.horizont-nare.com/jolly.gif
    schodolez je velmi bezna zalezitost v prostorach jako je kino Svetozor.
    letos, behem jednoho sveta, sme ho nepouzili ani jednou.. semtam si ho od nas pujcuje lucerna, ale to je velmi ridky jev*

    mala poznamka k centralnimu predprodeji: domnivam se, ze nikdy na jeden svet nebude, protoze kazde kino ma svuj system prodeje, tyhle systemi se proste nedaji sloucit..
    spis by to chtelo lepsi system na akreditace..
    je mi lito, hlavne velmi vysilujici, temer kazdemu vysvetlovat kam mu jeho akreditace plati: gor, kdyz jsou platnosti na druhe strane akreditace..
    nejhorsi komentar, ktery jako myslici clovek nedovedu pochopit: nam to nikdo nerek: asi slecny a mladenci u akreditac doufaji v to stejne, ze divak jednoho sveta umi cist...

    hezky posledni den tohodle marastu*

    KKKWIXXX
    KKKWIXXX --- ---
    KIKU: naprosty souhlas, zapomenute transporty a sedm svetel jen dokazaly, ze se tema holokaustu da stale zajimave zpracovavat. byla jsem na transportech do beloruska a pak byla diskuse s reziserem lukasem pribylem a bylo uplne neuveritelne poslouchat, jaky kus prace za tech deset let, co na tom pracoval, udelal
    vsem doporucuju!!
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    BAARKA: jo to je jasny, že ten problém je komplikovaný, nejen kvuli kinu ale i kvuli dopravě a spoustu věcí okolo. jen to byl nápad....,který je těžké ralizovat. třeba se toho ale někdo na jedno světě příště ujme, třeba se taky do příštího roku zlepší ta doprava a bude to jednodušší:-)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ROXXA: s tim naprosto souhlasim...
    veci se ale komplikují tím, když najdeme bezbarierové kino, je zde i bezbarierový pristup do metra? apod...bude to beh na dlohou trat..na sporilov se bezbarierove moc snadno nedostanes..
    CHEROOKE
    CHEROOKE --- ---
    MININA: tady je kdyžtak hlavní stránka: http://www.slampoetry.cz/ a jsou tam i videa a fota z toho večera. Já to chci určitě ještě někdy absolvovat :o)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    KAROS: jj vzpomínám si a viděl sem ho též...
    KAROS
    KAROS --- ---
    vcera jsem byla v Arse a aj tam byl nejaky vozickar.. ac netusim jak a kudy se tam dostal ...
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    treba atlas je bezbarierovej
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    BAARKA: já vim, že je to problém kin, ale třeba by se mohly dělat projekce v nějakém bezbariérovém prostoru, třeba ne úplně v centru...když už byly projekce pro důchodce a v okrajových částech jao spořilov...., tak by někde mohli být special projekce i pro hendikepované:-)
    FARGO
    FARGO --- ---
    Nechcete nekdo 1 listek dnes do Atlasu na Zapomenute transporty do Beloruska od 19,30 a nasledny film Nejvetsi prani od 21,30 ? Myslim, ze uz je vyprodano. Kdyztak inf posta.
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    a ve svetozoru se teda promita vitezny film divackeho hlasovani?
    MININA
    MININA --- ---
    ROXXA: divacky nejuspesnejsi zatim Barmsky DJ a Transporty do Polska.. uvidime.. co se hlavni souteze tyce nevim, ale ty filmari maj vetsinou divnej vkus :) predevsim na to koukaj z filmarskyho hlediska, jak je film udelanej, kamera, technika atd., nez ze by se extra zajimali o temata..
    MININA
    MININA --- ---
    CHEROOKE: prave ze ne, taky prvni zazitek, byla sem tam s kamoskou z JS, ale taky bych zasla castejc..
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    a Létající draky někdo viděl? Stojí za to na ně fičet do Prahy? :)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    SHEILA_B: pokud vim tak rezervace nejdou...pokud teda nemáš známe na kase:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam