• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: nove UI nebude zalozeno na .NETu, ale na HTML5 a JavaScriptu - WTF?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: tak MojeBanka ma bud prihlasovani pomoci certifikatu v souboru a nebo pomoci karty, tak skuz ten certifikat
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: prave chce to odeme jeden clovek a reseni s cipovou kartou mu nevyhovuje :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CSS 3.0 validace do Visual Studia - to se hodi:
    CSS 3 Intellisense Schema
    http://visualstudiogallery.msdn.microsoft.com/7211bcac-091b-4a32-be2d-e797be0db210
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: obavam se, ze pokud na pripojeni nebudou mit nejake oficialni API, o cemz pochybuji, tak se tam asi jen tak nenabouras... mimo to to cele bezi na Jave a komunikuje s externi aplikaci Cryptoplus pro cteni z karet,
    ESY
    ESY --- ---
    neresil tu nekdo pripojeni k kb mojebanka prez requesty nebo neco podobnyho ?
    maj sice primej kanal ale ten co jsem se dozvedel vyzaduje cipovou katu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BUTHRAKAUR: jo, uz jsem na to prisel... clovek se musi naucit pracovat s tim, co se kde pamatuje.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    NECROMAN: @Html.Action("Menu", "Nav", new{nejakaPromenna = Model.NejakaPromenna}) ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz - jak dostat nejakou promennou do vnorene akce v ASP:.NETu MVC3 - ViewBag plati pouze pro aktualni view, pokud tam zavolam @Html.Action("Menu", "Nav"), tak tam uz se nic nepropaguje - any idea?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    yo nerdz =]

    Visual Studio 2010 - Community Wallpapers
    http://vs2010wallpapers.com/
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    je nejaka moznost zobrazovat html content v sl/wp7 ? nieco ako richtextbox.
    MILL
    MILL --- ---
    MILL: Tak ono tp "mizeni roli" nema souvislost s neaktivitou, cca po pul hodine od prihlaseni zacne IsInRole vracet false, ikdyz jsem pred pul minutou obnovil stranku. Vypada toze to souvisi s cachovanim roli a po pul hodine asi vyprsi nacachovane role a znovu se nenactou
    MILL
    MILL --- ---
    if (this.MembershipService.ValidateUser(model.UserName, model.Password))
    {

    this.FormsService.SignIn(model.UserName, false);
    ...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MILL: hm, a samotny kod prihlasovania mas kde ? ja si totiz robievam authentication sam, a tamta hodnota z web.config s tym moc nema - ked vytvaras FormsAuthenticationTicket tak je tam aj hodnota datumu pokial je HttpCookie platna.
    Custom form authentication / Authorization scheme in ASP.net MVC - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/2329197/custom-form-authentication-authorization-scheme-in-asp-net-mvc
    MILL
    MILL --- ---
    VIRTUALVOID: ve web.config mam nastaveno

    <authentication mode="Forms">
    <forms loginUrl="~/Account/LogOn" timeout="180" />
    </authentication>

    samotne odhlasovani po tomto case funguje dobre, ale nekde v dobe mezi prihlasenim a timeoutem zacne IsInRole vracet false
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MILL: nezavisi to nahodou od Auth Cookie ?
    MILL
    MILL --- ---
    Nevite jak se ridi platnost HttpContext.User.Identity.IsAuthenticated a HttpContext.User.IsInRole() ?

    Pri delsi neaktivite se stane ze IsAuthenticated je stale true, ale IsInRole zacne vracet false.
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    LOOCAS: Pocital jsem to vsechno ve float a az nakonec castoval na int. Mel jsem tam asi chybu nekde ve vykreslovani (protoze vypocet souradnic byl spravne), ale nemel jsem nervy to dal resit, takze jsem to obesel a timto se k tomu jiz nebudu muset vracet :). Hura :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam