• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    BOOSTED23
    BOOSTED23 --- ---
    ESY: dík ... ale C :(
    ESY
    ESY --- ---
    BOOSTED23: jestli v .Netu tak np, jestli v C netusim..
    ESY
    ESY --- ---
    BOOSTED23: jestli v .Netu tak np, jestli v C netusim..
    BOOSTED23
    BOOSTED23 --- ---
    TENCOKACISTROMY: vsechno...nemozno dohledat...ani v anglictine...ale sedim nad tim... btw v nadpisu je c sharp, tak jsem to zkusil... :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    HONZAL,BOOSTED23: Co to ma spolecnyho .NETem?
    Co jste zkouseli na Google?
    BOOSTED23
    BOOSTED23 --- ---
    zdravim .. poraďte lamě...jak vytvoří obrazec (kruh, obdélník) v klasickým C, jen pomocí zadání souřadnic dvou protilehlých rohů (v případě obdélníku) a souřadnic středu a poloměr (v případě kruhu) . Následně bych potřeboval vyhodnotit jejich vzájemnou polohu v rovině...samo 2D. Stačí klidně linky nebo jiný zdroje ... Dík.
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    VIRTUALVOID: udelat si vlastni lexikalni analyzator je docela jednoduchy, nevim co s tim vsichni porad maji - je to obycejny stavovy automat - napises si tabulku prechodu / vystupu a pak uz se to jenom mechanicky nakoduje. Ruzny oddelovace, jejich ruznej pocet a podobny veci jsou pak snadno resitelny stejne jako pripadny drobny zmeny ve formatu. Stejne tak si to dobre dokaze poradit se spatnym formatem.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DARKREIDER:
    GREENMATE: nedaj sa zmiast, ja som s kolegom riesil parser faktur v txt formate dost dlho. nie vzdy to musi byt tab, a nie vzdy sa to da podla niecoho splitnut.
    GREENMATE
    GREENMATE --- ---
    DARKREIDER: Ok super diky za radu
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    GREENMATE: no zbezne to vyzera ze oddelovac je snad TAB,

    dobry text parser je http://www.filehelpers.com/
    Tam si vyrobis objekt, nastavis mu oddelovac a property v ramci stlpcov a on ti to preparsuje sam.

    No a pdf by som previedol na txt a naparsoval rovnako ako normlane txt, na to som videl tiez nejake ukazky na codeproject.com
    GREENMATE
    GREENMATE --- ---
    Ahoj zdravim Vás, Měl bych dotaz. dostal jsem za úkol udělat convertor z textˇáku kterej obsahuje text a je strukturován to tabulky. tento obsah mam dostat do Excelovské tabulky. soubory které mam k možnosti načtení jsou bud ve formátu pdf, nebo txt. posilam nahled textaku dekuju za rady jak mam asi na to jit

    _K5_
    _K5_ --- ---
    _K5_: vyřešeno (Lazarus)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    URZA: Ano.

    TENCOKACISTROMY: Mame napsanej tool, kterej tyhle templaty pousti externe a generuje to vsechno co potrebujem, takze uz nepouzivame integraci/spousteni z VSka.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    T4 je pekny, ale prijde mi dost komplikovany.
    Obycejne, kdyz generuju kod, tak mam CmdLine projekt ve Visual Studiu, kterej mi na pozadani ty zdrojaky rovnou pregeneruje.
    Sice to neni tak pekne integrovany do VS, ale zase se to lehce ladi/upravuje a lehce se to distribuuje dalsim lidem na projektu.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    MICTECH: pekny, neznal jsem. Ale pouzivat to na gettery apod mi neprijde ze by usetrilo praci, to spis nejaky snippety
    URZA
    URZA --- ---
    MICTECH: pouzivas?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Ono to i píše v té vyjímce co dostaneš, když to neescapuješ, ne? Já myslím, že jsem na to taky přišel nějakým takovým způsobem :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tip na dnesni den - pokud chcete ve String.Format vypsat samostatne slozene zavorky, tak je musite escapovat pomoci druhe takove zavorky (nevedel jsem)
    sb.AppendFormat("function {0}(args) {{ return false; }}", someVariable);
    URZA
    URZA --- ---
    Kdyz uz tu jsem tak se zeptam jeste na jednu vec :)

    Pouzivate nejake generatory kodu? Mam ted treba jednu tridu, ktera obsahuje asi 30 properties.. takze s tim jak je C# ukecany jazyk je to obcas pekna drbacka provest nejakou zmenu ktera se tyka vseho .. abstrahuji sice kde se da, pouzivam CTRL+H a multiline edit (VS PowerTools) ale stejne si rikam ze se asi podivam po nejakem sablonovacim generatoru.. ted zase mam jednu takovou tridu ktera ma milion propeties a uz me nebavi ani to { get; set; } pokazde kopirovat :)

    tak jen jestli nemate nejake zkusenosti s necim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam