• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    ESY
    ESY --- ---
    ANDY_WARHOL: podej pak report:D a kdybys chtel eakyho odbornika prez nervy muzuz doporucit:D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no tak sem to nemyslel :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ANDY_WARHOL: gratulujem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vcera vysla 11ctka beta, uz sem to nainstaloval (do virtualni image)
    ESY
    ESY --- ---
    dalsi mala otazka. jak nelepe a nejednoduseji v WPF vytvorit animaci kresleni pismene? takze pocitam asi ze budu mit neaky body ulozeny a budu kreslit praz animaci jednotlivy cary z kterejch je sestaveny...
    ESY
    ESY --- ---
    tak jsem na to koukal. vSL ma medialement medotu setsource ktery se da predat stream... Ale v WPF ani tohle nenajdu.. zomg
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: ok dik na nasmerovani :] zkusim mrknout na to z toho streamu.. JA jsem dotoho hodinu abusil a hledal kde je sakra problem :D obesel jsem to asi 50x dokola a nic :] a nakonec jsem zjistil ze ten media element to proste z resourcu neumi :]]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: podobnou vec jsem resil s obrazky u WP7 aplikace - nakonec bylo treba je nacitat do nejakeho meziformatu, tj Stream, nebo Bitmapa - nema i ten MediaElement nejake FromStream ci podobny jiny vstup? Potom by to stacilo nacist z resourcu a prehrat
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: problem nastava prave pri prehravani mp3 z resources aplikace z disku neni problem :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: toto nefunguje?
    c# - Playing mp3 in WPF - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/1649757/playing-mp3-in-wpf
    ESY
    ESY --- ---
    jak proboha nejlip v wpf prehrat zvuk z resourcu ?:] mediaelement neumi
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    TENCOKACISTROMY: Tak jsem to nasel.
    Zpusoboval to atribut z jiny knihovny. Je pravda, ze nebyl uplne trivialni (dedil z jinyho atributu, implementoval nejaky rozhrani a byl odekorovany atributem "sam-sebou").

    V tom projektu kde byl ten atribut to slo vytvaret v pohode. V tom jinym uz ne.
    Zrejme nejaka krajni situace, kdy se ten generator na tom vyriti. Atribut jsem zjednodusil a uz vsechno bezi v pohode.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Mam pomerne solution s 25ti projekty.
    Je tam sql-clr database projekt, nekolik class libraries, nekolik console applications a par web applications. Vsechno pro full .NET 4 krome sql-clr, ktery je ve 3.5 (protoze to sql server vyzaduje).

    Kdyz chci udelat novy unit test v kodu pres right-click -> "create unit tests ...", tak se mi zobrazi okno se seznamem projektu a pak mi vyhodi error message:
    ---------------------------
    Microsoft Visual Studio
    ---------------------------
    Unit Test Generation Error: Signature is not valid.
    ---------------------------
    OK   
    ---------------------------


    Pokud ten testovaci projekt vytvorim rucne a rucne tam nakodim ty testy, tak test projde v poradku.

    Na jinych solution mi to jede normalne. Na webu nemuzu nic moc najit, nemate s tim nekdo zkusenosti?
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NECROMAN: Ne. (IIANM)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    A jeste dotaz, kdyz mam assembly bez strong name, jde z ni nejak udelat assembly se strong name/delay signed jinak nez bez disassemblovani / AL / ILDASM+ILASM
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    NECROMAN: udelat v bindovanym objektu PropertyToLower{ get{ return Property.ToLower();}...} a bindovat na ni? :) jinak to myslim bez convertoru nepujde..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    No, zaimave postupy, asi zustanu u manualniho vypisu pro tech par metod, ale dik :)

    Jinak dotaz, kdyz mam v XAMLu nabindovany text na nejaky textbox, lze bez pouziti converteru do toho textboxu vlozit ten string.ToLower()?
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    TENCOKACISTROMY: Jasně, ale pokud máš třeba metodu „LogSomethingWithCurrentMethodName“, tak ti to do logu pomocí GetCurrentMethod bude vracet dost nudné výsledky. :-) (Navíc podporujeme i atribut, kterým si můžu označit metodu jako nezajímavou pro pojmenování.)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Imho je na to dobrej napad pouzit AOP - treba PostSharp.
    MORMEGIL: Taky lze pouzit "System.Reflection.MethodBase.GetCurrentMEthod()".
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    BUTHRAKAUR: Ano, stack trace v optimalizovaném buildu opravdu nemusí 100% odpovídat (to se ostatně týká třeba i call stacků ve výjimkách).
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    NECROMAN: podle mne je idealni tohle logovat na urovni AOP pomoci SAJAGI, resp. pres IOC interceptory jako to umoznuje prave treba Castle Windsor (zalozenej na tom DynamicProxy). A jiny kontejnery urcite budou mit taky nejakej koncept interceptoru.

    MORMEGIL: tohle myslim nemusi uplne 100% fungovat, kdyz kompilator treba metodu inlinuje. Nebo se pletu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam