• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    clovek ma na par mesicu studio zdarma, pak si stahne trial verzi a da to dohromady rok :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NECROMAN: Zatim sem nemel cas se tomu nak vic venovat, jen sem otevrel projekt a zkusil ho zkompilovat, to bylo vse. Z toho co sem zkousel sem nezaznamenal zadnej vyznamnej rozdil.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SMOKY: jak je to s rychlosti a sviznosti? Barvicky jsou mi fuk, pokud to bude aspon stejne rychle jako VS2010
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Zatim prvni postreh z VS11 je to, ze se v tom trochu ztracim, byl sem zvyklej se orientovat podle barvicek. Ale to je asi o zvyku.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    MORMEGIL: Jsem si naivne myslel, ze pribylo jen async a await. I v ty novince k vydani VS11 tam meli jen toto.

    Chci vic novejch vychytavek!
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ANDY_WARHOL: ja zatim Win8 & VS11 jen stahnul. instalovat budu snad uz dneska
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    urcite podam
    ESY
    ESY --- ---
    ANDY_WARHOL: podej pak report:D a kdybys chtel eakyho odbornika prez nervy muzuz doporucit:D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no tak sem to nemyslel :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ANDY_WARHOL: gratulujem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vcera vysla 11ctka beta, uz sem to nainstaloval (do virtualni image)
    ESY
    ESY --- ---
    dalsi mala otazka. jak nelepe a nejednoduseji v WPF vytvorit animaci kresleni pismene? takze pocitam asi ze budu mit neaky body ulozeny a budu kreslit praz animaci jednotlivy cary z kterejch je sestaveny...
    ESY
    ESY --- ---
    tak jsem na to koukal. vSL ma medialement medotu setsource ktery se da predat stream... Ale v WPF ani tohle nenajdu.. zomg
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: ok dik na nasmerovani :] zkusim mrknout na to z toho streamu.. JA jsem dotoho hodinu abusil a hledal kde je sakra problem :D obesel jsem to asi 50x dokola a nic :] a nakonec jsem zjistil ze ten media element to proste z resourcu neumi :]]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: podobnou vec jsem resil s obrazky u WP7 aplikace - nakonec bylo treba je nacitat do nejakeho meziformatu, tj Stream, nebo Bitmapa - nema i ten MediaElement nejake FromStream ci podobny jiny vstup? Potom by to stacilo nacist z resourcu a prehrat
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: problem nastava prave pri prehravani mp3 z resources aplikace z disku neni problem :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: toto nefunguje?
    c# - Playing mp3 in WPF - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/1649757/playing-mp3-in-wpf
    ESY
    ESY --- ---
    jak proboha nejlip v wpf prehrat zvuk z resourcu ?:] mediaelement neumi
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    TENCOKACISTROMY: Tak jsem to nasel.
    Zpusoboval to atribut z jiny knihovny. Je pravda, ze nebyl uplne trivialni (dedil z jinyho atributu, implementoval nejaky rozhrani a byl odekorovany atributem "sam-sebou").

    V tom projektu kde byl ten atribut to slo vytvaret v pohode. V tom jinym uz ne.
    Zrejme nejaka krajni situace, kdy se ten generator na tom vyriti. Atribut jsem zjednodusil a uz vsechno bezi v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam