• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Uz jste slyseli o Portable Libraries? Pomoci nich lze psat kod jak pro .NET, Silverlight, WinRT - podle volby. Zni to super pro sdileni kodu treba mezi WPF a WinRT app, ale...
    Ted jsem zjistil, ze v Portable Libraries nelze pouzivat async/await, takze prakticky nelze vytvaret Portable knihovny sdilene mezi Windows 8 metro aplikaci a treba Windows Phone projektem. Docela fail podle me :(

    Hlasujte prosim pro podporu async/await u Portable Libraries zde:
    https://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/731759/async-await-not-working-for-portable-library#tabs
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    K0TEL: Pokud by ti stačil flash přehrávač, tak třeba http://www.yworks.com/en/products_graphmlviewer_about.html (popř. jiné produkty na té stránce).
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NECROMAN: Ovšem koukám, že jsem vlastně neodpověděl: Ano, AFAIK by to mělo jít, ko(tra)variance by v CLR měla být dokonce už od 2.0, jen do C# byla přidána až ve 4.0.
    K0TEL
    K0TEL --- ---
    ahoj, nevíte někdo o nějakém nástroji frameworku nebo knihovně pro asp.net která by mi vygenerovala hyerarchickou strukturu třeba do obrázku nebo do html kódu

    potřebuji to pro zobrazení vazeb mezi objekty
    nejlépe zadarmo ale i za nějakej menší obnos bych to snesl
    dík
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    KEDRIGERN: To je ta pointa. Jestli jde o cílovaný framework, nebo jen o verzi jazyka.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    NECROMAN: Od C# 2 máme contravarianci a covarianci pro delegáty,
    Od C# 4 máme contravarianci a covarianci pro delegáty a generické interface. Ve 3.5 se toto neměnilo. Alespoň to říkají mé výpisky z .NET :).
    EDUDANT
    EDUDANT --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, neznáte někdo nějakou knihovnu podobnou itextsharpu, pomocí které bych mohl docílit převodu z PDF do TIFF?
    Díky moc hleádm už dlouho a našel jsem samá komerční a finančně hodně zatěžující řešení.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    je mozne pouzit kovarianci a kontravarianci v .NET 3.5 a C# 4.0, nebo az od .NET 4.0?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: mrknu, dik :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nevite o nejakem C# snippetu, ktery by prevedl jednoduche HTML na Run elementy do TextBlocku? staci podpora <b>, <i>, <u>, pripadne i linky. Dik :)
    URZA
    URZA --- ---
    Máte nějaké zkušenosti s lokalizací rozsáhlejších WPF aplikací? Možností existuje vícero, dělám průzkum co použít, tak mě zajímají i zkušenosti zdejších WPF devs :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj.

    Mám na někoho (kohokoliv z vás) dotaz, zda-li by mi nenapsal tři malé aplikace do školy... Mořím se už pekelně dlouho s první úlohou (videostop) a nedaří se mi ji rozchodit... OOP prostě není pro mě, resp. trvá mi to dlouho se naučit softit v C# pořádně, aby tyhle aplikace chodili. Přeci jen sedm let jedu hlavně na C a Assembleru (softím hlavně MCU a PLC) a tohle je už jiná liga :)
    Samozřejmě práci zaplatím - v rozmezí možností studenta... Plus by ještě nebylo špatné, kdyby ty programy byly "vylepšené" než je v zadání, protože program pouze podle zadání je hodnocen za 3.

    Úlohy jsou popsány zde: http://acervus.nti.tul.cz/VYUKA/GDA

    Kdyžtak zprávy...

    Díky moc...
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NECROMAN: AFAIK nebyl CodeDom aktualizován, aby auto-implemented properties podporoval (issue na Connectu).
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Nj, koukam ze tam maji jen kolekci se statementama :/.
    Jako je mozny, ze to pres CodeDom nejde.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: je tam get a set metoda, ale nejak se mi nedari nastavit to na ten zkraceny zapis.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Jestli si dobre vzpominam, tak pro tu property musis vytvorit geter & seter metodu. A ty scope pak nastavis u tech metod.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    je tu nekdo zkuseny v CodeDom? Jak v nem zadefinuji propertu typu { get; private set; } ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam