• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MICTECH: ted jsem zjistil, ze aby firma mohla byt Microsft Silver Partner, tak musi mit aspon 3x certifikace u vyvojaru dohromady, a na Gold Partnera 5x certifikaci. Nevim, co je na tom pravdy, ale veril bych tomu :)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NECROMAN: Byla doba, kdy jsem certifikaty resil. Jejich smyslem, neni udelat z tebe lepsiho vyvojare. Certifikaty jsou dobre ve velkych korporacich, kde se tohle sleduje na urovni HR. Pripadne, aby sis mohl honit ego.

    Takze zalezi, kde pracujes, jako chces mit karieru a pred kym si chces honit ego :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: drive to podle me mohlo mit smysl, ale kdyz clovek vyresi temer kazdy problem pomoci StackOverflow a Googlu za par vterin, tak umet to zpameti uz tak moc neznamena.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Co ja jsem koukal na nektery ty testy na ty certifikaty, tak to z tebe udela spis chodici referencni prirucku, nez vyvojare kterej bude mit nejaky kvality.
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: nemam, nechc , nevedu :D Kdyz me to nekdo zaplati kdyzdne to udelam ale z vlastni iniciativy nemam nejmensi nutkani
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdo tady treba z mistnich ma nejake Microsofti certifikaty? Je to k necemu dobre do toho investovat, nebo je to jen dobra polozka v CV? Ted jsem si to prochazel a po trose douceni bych urcite na nektere mel, mozna i na Pro Windows Phone Dev :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    NECROMAN: jsem hrdym nevlastnikem certifikatu (ok, z dev oblasti, nekde bych mel mit teoreticky certifikat osobniho strazce z dob divokeho mladi, ale to se rozhodne nepocita), coz pochopitelne mou teoretickou zamestnanost snizuje, na druhou stranu z toho co ja delam se certifikaty nedavaji (nebo jsou spatny vtip) a nez jit nekde delat informacni system, tak bych stejne asi sel radsi kacet stromy :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SHIGORBIRDMAN: "nemam jediny", jako ze nemas zadny, nebo jich mas vic? :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    no certifikatu ma rozhodne vic nez ja, ale ja naprosto hrde nemam jediny :)
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: hlavne prodava kozy a to je proste cista kterou doporucuju kazdy trosku pekny slecne :D

    nic to nemeni natom ze je sikovna :]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ESY: popisuje... podle portfolia toho ale ma snad vice, nez ja po sedmi letech, kdyz jsem zacal experimentovat s .NETem :)
    Sice asi nebude mit prupravu v algoritmech, matematice a logice, jako my z matfyzu, ale ta snaha a pokroky jsou uzasne, co tam ukazuje :)
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: nepopisuje tam jeji prvni rok programovani ktery zacal v roce 2011 ? :]
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: ja teda jo :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    NECROMAN: *Sigh*
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Verili byste, ze toto je zkusena .NET vyvojarka? :)
    My first year of programming July 11 2011- July 12 2012 »
    http://www.irisclasson.com/2012/07/13/my-first-year-of-programming-july-11-2011-july-12-2012/
    http://www.irisclasson.com/wp-content/uploads/2012/07/DSC_0069-W600.jpg
    EDISN
    EDISN --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Podivam se na to, diky.
    PS: pribuznejsi diskuzi jsem nenasel :-)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BUTHRAKAUR: Ja to takhle delam uz leta a jsem s tim tak nejak v pohode. Jediny neprijemny je verzovani databaze (ale to se musi resit tak jako tak), a na to mam uz nastroje.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    TENCOKACISTROMY: efektivni z hlediska vykonu urcite - ja psal "efektivni na spravu" :) Ale to je vec nazoru samozrejme..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak samozrejme, stejnak jako u souteze o 100x Nokia Lumia, jak nedavno skoncila.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Levnej nakup aplikaci :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam