• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz, co se stane, kdyz pristoupim na Task.Result v situaci, kdyz Task zfailoval - IsFailed == true?
    vrati to null nebo vyjimku?
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    i individuals, ale musis faxovat :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Asi i individuals, nevim. My resili jen ten pripad, kdy jsme firma mimo USA.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: u Apple mohou vyvijet jen firmy, nebo i individuals?
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: ano, posilani faxem applu me.... zarazilo
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: Koukam, ze B2B je divny vsude podobne. U Applu zase musis poslat oficialne prelozeny vypis z obchodniho rejstriku FAXEM.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TENCOKACISTROMY: je to certifikat pro Intel AppUp store a tam maji nejakou smlouvu, ze u Comodo je to pro vyvojare zdarma. No asi to necham byt...
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NECROMAN: To je nejaky divny ne? Nechces si to vyridit spis u nekoho jinyho?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, chtel jsem si pres Comodo vyridit code signing certifikat, ale oni pozaduji na overeni zaznam v nejakych svetovych zlatych strankach www.192.com "o me firme", aby si me mohli overit a to i presto, ze jsem pozadal o vydani "individual" certifikatu.

    Neresil jste nekdo toto? Kolega to pry vyresil pridanim fiktivniho zaznamu do indickych zlatych stranek se svym ceskym telefonnim cislem, tak jestli to mam zkusit podobne? :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    VIRTUALVOID: To sleduju uz nejakou dobu a je to epicky :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NECROMAN: jenze to je spis na kouknuti se na nejakou konkretni vec, asi tezko bude clovek takto dekompilovat celej zdrojak
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BUTHRAKAUR: pravda, ReSharper je v tomto dobry, ze staci dat Go To Type, nebo Ctrl + click na typ a on bud jde na zdrojak daneho typu, nebo zkusi stahnout referencni zdrojaky, nebo proste danou knihovnu disassembluje.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    pripadne JetBrains dotPeek, kterej je ostatne integrovanej do R#, takze casto staci jen "Navigate To Decompiled Sources" primo z VS
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    TENCOKACISTROMY:
    VIRTUALVOID: Ok díky! ILSpy jsem dřív zkoušel a nějak mi nesedl, tak ještě zkusím ten justdecompile.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SAJAGI: justdecompile od teleriku
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    SAJAGI: Od doby, kdy Refelector je placenej, tak pouzivam ILSpy.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Co používáte jako alternativu .NET Reflectoru pro .NET 4.5? Pro osobní projekty, takže nejlépe zadarmo.
    SPRUZY
    SPRUZY --- ---
    MORMEGIL: Dik. To je videt, ze je to banda idiotu:)
    A ja taky, nevim proc jsem se na to nepodival pres reflector sam.
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    SPRUZY: Date a DateTime je totéž (datový typ je pořád DateTime), jenom Date vrací hodnotu, kde jsou nulové minuty, hodiny, sekundy. A máš očividně smůlu, někdo v Microsoftu měl dojem, že je rozumné mít takové chování…
            if (culture == CultureInfo.InvariantCulture)
            {
              if (dateTime.TimeOfDay.TotalSeconds == 0.0)
                return (object) dateTime.ToString("yyyy-MM-dd", (IFormatProvider) culture);
              else
                return (object) dateTime.ToString((IFormatProvider) culture);
            }
    

    Ale poradím ti hnusnou fintu: za ten .Date přidej .AddMilliseconds(1) a koukni na výsledek. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam