• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Program MS Fest je na webu
    VITI
    VITI --- ---
    H_U_N_T_E_R: super, dik za info
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    VITI:
    https://1drv.ms/x/s!AmL0LXms9mbKhzn3P2Cd9gLzN-KD
    letos kardinálně nestíháme, jak říká TOOMIX ->vyskládaný ve slotech to bude tak v pondělí
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VITI: viděl bych to, že to tam dají v pátek nebo v pondělí ;)
    VITI
    VITI --- ---
    TOOMIX: nemate nekdo informace oo programu?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    no vida - to je vono! diiik!
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    A nebo Orchard
    FREELA
    FREELA --- ---
    BRAP242: jestli hledas CMS bezizi na .NET tak doporucuju Umbraco. Nejlip otestovat a uvidis. Trivialni instalace: jenom stahnes, zadas connection string k databazi a je to...
    Download - our.umbraco.org
    https://our.umbraco.org/download/
    Doporucu instalovat pres nuget
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Aha - tak jsme se nepochopily. Ja resim, jestli pokracovat ve vohejbani wordpressu, nebo jestli nepostavit novej web na zeleny louce. Zajmalo me, jestli neexistuje nejakej zaklad na kterym to postavit.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    BRAP242: a co te zajima z toho na co nestaci rychly google?
    S konzervativni volbou ASP.NET MVC neslapnes vedle, pokud bys chtel zkusit neco progresivnejsiho, tak Websharper nebo Suave.IO
    P19
    P19 --- ---
    BRAP242: Co? Treba ASP.NET MVC?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Zdar,
    neznate nejakej idealne ASP.NET MVC framework na delani webu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Už pár dní jsou spuštěny registrace na msfest

    MS Fest
    http://www.ms-fest.cz/praha
    LIRO
    LIRO --- ---
    VIRTUALVOID: Super moc díky.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRTUALVOID: Asi nejlepší řešení i co se týče výkonu. Rychlejší logování než performance counters / nebo ETW na eventy asi neseženeš.

    Ale s custom countery, jejich setup není úplně tak triviální a na nějakém ASP.NET hostingu si nejsem jistý, že půjdou používat.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LIRO: performance counters, neviem ci existuje nieco uz napisane, teda v podobe UI, ale za pomoci PerfCounters som monitoroval appky aj ja..
    LIRO
    LIRO --- ---
    Ahoj, jestli to nebude vadit, měl bych dotaz amatéra co se do programování jen sere profíkům.
    Prozatím jsem všechny aplikace hostoval u sebe, nebo na serverech kam mám nějakou formu vzdáleného přístupu. Bohužel před časem jsem psal aplikaci která běží mimo moje pařátky a začíná být dost používaná a já bych potřeboval, zatím spíš pro sebe nějaká data o využití stroje na kterém to běží, jestli je všechno ok. Je možné z prostředí asp.net stránky zobrazit, dost možná by stačilo kolik paměti aplikace aktuálně spotřebovává, nakolik vytěžuje procesor atd, takovou statistiku využití. Předem moc díky.
    PS.: Kdyby byl nějaký příklad s obrázky a ve vb.net byla by to naprostá pecka.
    VITI
    VITI --- ---
    ahoj,
    mam WPF projekt pod FW 4.6.1.
    Z VS sablony Installer\Setup project vygeneruju primitivni setup.
    V Prerequsities je nastaveny FW 4.6.1, v launch conditions taky ... ale presto mi setup porad cpe DLL net FW fyzicky do primary outputu a bali je do MSI. Pri instalaci je pak i do app folderu vybali.

    Je to chyba v nastaveni? nebo je to takhle normalni? Rucne muzu DLL vyexcludovat, ale to nejspis nebude spravny postup.





    RENDALF
    RENDALF --- ---
    UETOYO: až ti bude máti testovat novou verzi jádra, budeš mluvit jinak! ("I often have my Mom use it to show me bugs or issues she runs into.")
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam