• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SIRLOON:
    SIRLOON:
    Ha tak fakt to byl jen chybějící escape
    \?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    CERMINEK: btw a mozna zkus escapovani otazniku v url, tim si nejsem ale 100% jistej, regexy moc nemusim
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    CERMINEK: tak zacal bych tim, ze si nechas vypsat pocet zaznamu v poli regex a ten pokud nebude 0 porovnat s $page a tam zjistis, jestli je aspon jedna shoda. Dal uz to asi zvladnes
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    AHoj všem, za boha nemůžu najít bug. Je to sice PowerShell, ale používám .NET... Parsuju stažneé HTML, do předchozí verze to vrčelo, dneska jsem dělal nový release a vyskočil na mě bug, kdy to neparsuje kód... Kde může být chyba?

    
    $regex = [regex]'<a href=''/Filebrowser?Path=(.*?).csv''>'
    $regex.Matches($page) | ForEach-Object { $links.Add($_.Groups[1].Value) } | Out-Host
    $FileNames = $links.Clone()
    $OrigNames = $links.Clone()
    
    VLAC
    VLAC --- ---
    REK11: Byla jsi na nějakém? Můžeš říci, proč ti nesedí? Klidně do PM, pokud to tu nechceš plevelit, díky
    REK11
    REK11 --- ---
    VLAC: ahoj. Kluci z itnetwork jsou fajn. Akorat třeba pro mě ty kurzy moc nejsou. A to celkově, nejde o ne. Víc mi vyhovují ty jejich články a tutoriály, ty mají skvělý a fakt vymakany. Člověk si nad tím popremysli a neřeší tempo kurzu....
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MEEE: Myslel jsem to obecně, ale v tomhle případě třeba zjištění, jestli jde o nějaký konkrétní case discriminated unionu
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Ahoj, nevíte, jestli je v F# nějaký elegantnější způsob zápisu predikátu používající pattern matching? Příklad:
    function CaseA -> true | _ -> false
    VLAC
    VLAC --- ---
    UETOYO: Jsem schopný pochopit jednotlivé sekce kódování, ale jak to spojit do funkčního celku mi dělá problém :). A cena je vysoká, proto chci zkusit ten ITNetwork link, který jsem dával
    UETOYO
    UETOYO --- ---
    VLAC: A s čím máš přesně problém? S C# jako takovým nebo Unity? Nestálo by za to sehnat někoho na spolupráci na projektu. Gopas je děsně drahej, kdyby mi školení neplatil zaměstnavatel asi nikam ani nejdu.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ELECTRICKOTA: Ja do WPF taky moc nevidim, ale nedalo by se to resit nejakym stylem na tom okne s triggerem na property isFocused, kde budes tu rozmazanost nastavovat?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Chlapi rada, existuje cesta jak ve WPF či UWP nastavit oknu acryl, ci jakkoliv jinak rozmazle pozadí, aby bylo permanentní a neskakalo do fallback color pokaždé když okno ztratí focus? Mám to na applu co bude ležet na ploše s počasím a nějakými ovládacími prvky k arduinu. V C# uz něco umim ale wpf/uwp se topim teprv tyden. Diky
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    MORMEGIL: Přes něj to nejde.
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    MAIMONIDES: Netuším, ale on jen nějaký problém to udělat normálně přes RSACryptoServiceProvider?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    c# Raw rsa decrypt aka rsa decrypt bez paddingu s klíčem ze smartcard providera. Tuší někdo nějakej trik, který neobsahuje p/invoke?
    VLAC
    VLAC --- ---
    ROTTWEILER: Udemy je jeden ze zdrojů, podle kterého jsem dělal tutor :). Jsem grafik, tzn asi natvrdlej, prostě mi některé věci nedocvakávají. Ale bylo mi ještě odjinud doporučeno toto, tak to zkusím, je to jeden den, tak snad mi to pomůže https://www.itnetwork.cz/csharp/zaklady/kurz-skoleni-doucovani-zakladu-csharp-net
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VLAC: Koukni na Udemy, dají se tam najít dobré kurzy. Pokud budeš mít otázky i potom, tak se zeptej na internetu nebo si zaplať jen konzultaci s někým přes Skype.
    VLAC
    VLAC --- ---
    VITI: Jde mi o programování v Unity3D. Youtube a další zdroje jsem samozřejmě prošel a dělal pár tutoriálů, ale něco mi nedochází, takže z toho důvodu hledám kurs naživot
    VITI
    VITI --- ---
    VLAC: tezko rict co hledas. Youtube si prozkoumal? tam jsou sikovni vysvetlovaci.
    VLAC
    VLAC --- ---
    TOOMIX: Díky. Levné to není, chci to čistě pro sebe, ale asi lepší, než tím zabít půl roku a nedostat se na takovou úroveň vědomostí :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VLAC: záleží kolik do toho chceš vrazit, Gopas dělá fajn školení

    Kurzy programování jazyk C# | Počítačová škola Gopas, a.s.
    https://www.gopas.cz/Kurzy-programovani-jazyk-C.aspx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam