• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    PECA: A co používáš za operační systém? Raspbian? Tam by tu události měly být dostupné na něčem jako /dev/input/event0, ne? Nevím, jestli na to .NET Core má nějakou metodu, ale v nejhorším případě můžeš volat libc napřímo.
    PECA
    PECA --- ---
    C#, dotnet core 3.1
    Mám službu (daemona). Běží to, čte to data z 1Wire sběrnice (Id čipy). Teď potřebuji, aby to četlo i klávesnici a pokud to bude mít správný pattern, tak zpracovat. Technicky jde o vyhození původní 1Wire čtečky a nahrazení za USB čtečku, která simuluje klávesnici.
    Běhá to na Raspberry Pi, není možné řešit hákem přes user32.dll - na což narážím na každém rohu. Můžete mě někdo popostrčit ke správnému řešení prosím?
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    VIRTUALVOID: proc? za me zatim rider plna spokojenost. jen jednou se mi zblaznil editor a zacalo to skakat sem a tam a musel jsem ho restartovat
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SMOKY: ja som mal opačnú skúsenosť (:
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Já sem začal používat Rider a nějak zatím nemám potřebu se vracet k VS
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Visual Studio 2022 bude plně 64bitové a první beta dorazí letos v létě.
    Visual Studio 2022 | Visual Studio Blog
    https://devblogs.microsoft.com/visualstudio/visual-studio-2022/
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    MAIMONIDES: Asi uz to nepotrebujes, ale ted jsem narazil na

    GitHub - fslaborg/Cyjs.NET: .NET interface for Cytoscape.js written in F#
    https://github.com/fslaborg/Cyjs.NET
    KOKES
    KOKES --- ---
    ANONYM_CZ: parada,matika za tim je dost slozita,ale aspon vim,co mam hledat. Diky moc!
    KOKES
    KOKES --- ---
    ahoj,mam prosbu: remeslnici potrebuji pri vyrobe rozmistit objekty o ruznych velikostech a tvarech na danou plochu(matrici),ze ktere jsou pak objekty vyrezany.
    myslim,ze existuje program, ktery srovna objekty na dane plose s co nejmensim odpadem.
    Pripadne by mi stacilo matematicke reseni. Nevite o necem takovem? Moje google-fu na tohle nestaci. Pokud se ptam na spatnem miste, omlouvam se.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ahoj, mam takovy problem, instaluju si plugin nanoframowork plugin do visual studia 2019 comumunity (tento framework implementuje net pro napriklad esp32). vsechno projde v pohode, ale kdyz si otevru projekt na tomto frameworku, tak jakoby nevidi dllka (zakladni net classy) z toho frameworku, proste nekde chybi cesta. kde se konfiguruje cesta pro novy plugin ?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Tolik chytrých lidí co tu odpovídá na blbosti, ale zcela nepostradatelný primitiv pro vent processing tu nikdo neřeší? :(
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Jaká je vaše oblíbená c# Lock-Free Priority Queue?


    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SIRLOON: člověk co to bude dělat neni webař a webař mě s tím poslal do hajzlu, že má důležitější věci na práci :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MAIMONIDES: tohle docela prevalcoval javascript :-/ ten nejak embednout nemuzes? Tam je knihoven 3... i interaktivnich, pokud bys to dal do webgl nebo canvasu
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    MAIMONIDES: QuickGraph, ale uz je to par let, co jsem to pouzival. Je to spis knihovna na grafovy struktury a algoritmy, ale ma k sobe i zobrazovani
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    TOOMIX: 900 dolarů je trochu moc, ale díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MAIMONIDES: v práci používám tohle, ale stojí to raketu a máme to v rámci předplatnýho

    Diagram Control | WinForms Controls | DevExpress Documentation
    https://docs.devexpress.com/WindowsForms/114834/controls-and-libraries/diagrams/diagram-control
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Nevíte někdo o nějaké aktuální knihovně na vytváření UI typu grafy, mindmapy, UML?
    Zkrátka šipky a obdélníčky.

    Našel jsem opendiagram, ale nic víc..
    SPINGEE
    SPINGEE --- ---
    SAJAGI: ja doufam ze adhd zaid najde vic nasledovniku :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    SPINGEE: Jj, Feliz je radost :) Neskutečný, kolik Zaid udržuje knihoven. Doufám, že mu to ještě pár let vydrží :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam