• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ja rikam luxus kapely a teseni se na tenhle nejlepsi letni vikend ;)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    takze leto.. no lidi, co vy na to? :-)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    tož dobré to bylo...ale tohle mě dostalo...
    http://bandzone.cz/vobezdud
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    RUDA_JAN: Díky Vám že jste. Bylo to výtečný, jedinou věc bych vytknul, a to sice tu absenci vzduchu v sále. Samozřejmě chápu, že to jste asi moc ovlivnit nemohli...
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    tak vcerejsek se povedl a ani vypadek proudu nes nerozhodil :-) diky vsem co dorazili!
    IVUCHACHA
    IVUCHACHA --- ---
    joooo, brambory byly nejlepsi!!!! jak to tam krasne vonelo rajcatkama... :) myslim, ze to byla ta noc, po ktery sem v sest rano posnidala 3 píva..;))
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    BASTOCH: no ja prave opilej nebyl, ale probudily mne nezne divci hlasky holek z puellae, ktere zacaly v kuchyni zkouset. kdyz sem pak vylezl z brambor, trochu na me vejraly...
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    a to sme se s ivonkou fakt divili, ze spat na tvrdy drevotrisce a pod hlavou mit brambory, bylo fakt prekvapive dobry..fakt se tam spalo perfektne! a to jako myslim vazne..
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    MUSKAS: jo to je pravda ze tam hral v nedeli rano - to sem sel zrovna z acka do chalupy spat, myslel jsem ze to vemu pres cecko, coz byla chyba,a do postele sem se dostal az asi za dve hodiny...a zjistil jsem ze mi v ni nekdo spi tak jsem vystridal ivonku mezi bramborama :-))
    MUSKAS
    MUSKAS --- ---
    he sem sry sem myslel ze mluvime o sobote.... pokud mi pamet slouzi tak ten mohutnej clovek byl rolnik od basetix... vzhledem k tomu co on vzdycky pri ty ranni demenci hraje ... tak se ti s nejvetsi pravdepodobnosti libil jeho specifickej tech-house rizlej diskem typu ewa farna atd... vim ze byl posledni kdo zatim stal pac ja sem hral pred nim a mel sem s toffou bejt posledni...
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    RUDA_JAN: no vidiš kam až to povaleč dotahnul:)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    RUDA_JAN: to je citace nejakyho moudryho kecalka z guestbooku mimochodem..
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    BASTOCH: jojojo, povalec je best, proste skvelej fest :D
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    AUTOLOKATOR: a nebyl to nekdo od basetix?
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    MUSKAS: to nebyl breakbeat, kopalo to rovně na každou dobu, nic se tam nelámalo :-)

    nepletete si dny? neděle dopoledne kolem 11h. tam na gramce hrál trochu mohutnější člověk s brejlema tuhletu věc, na kterou se ptám...
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    a jmenujou se messbrothers - to je znacka !! :-)
    MUSKAS
    MUSKAS --- ---
    jo a rika se tomu breakbeat:)
    MUSKAS
    MUSKAS --- ---
    i kdyz bastoch ma pravdu sem si musel vymejslet pohadky (kuprikladu tu s tema ovcema ) aby to nachvili vypnuli...sam sem pak podlehl a znova to pustil plus minus hodina tak sme to byli my tri..:)
    MUSKAS
    MUSKAS --- ---
    to sem byl ja toffa a ans:)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    AUTOLOKATOR: zeptej se id MUSKAS - ten ji mel nastarost... ale dopoledne? to mohl bejt skoro kdokoliv :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam